Yerli kozmetik markası Flormar'dan global adım!

Hindistan’ın en büyük perakende şirketi Reliance Retail, Türkiye’nin yerli makyaj markası Flormar ile önemli bir iş birliğine imza attı.

Hindistan’ın en büyük perakende şirketi Reliance Retail, Türkiye’nin yerli makyaj markası Flormar ile önemli bir iş birliğine imza attı.

Flormar, Hindistan’ın en büyük perakendecisi, pazar lideri Reliance Retail ile çok önemli bir ortaklığa imza attı. Flormar’ın geniş ürün yelpazesi, Reliance Retail ile gerçekleştirilen iş ortaklığı ile Hindistan’ın en ünlü giyim ve aksesuar mağaza zinciri Trends’de satışa sunuluyor. 

Bu önemli gelişme,  Gurgaon’daki Ambience Mall’da yer alan Trends’in amiral gemisi mağazasında gerçekleştirilen “Beauty Masterclass” lansmanıyla tüm dünyaya duyuruldu. Lansman, dünyaca ünlü Bollywood starı Vani Kapoor ve ünlü Hintli ressam Vilas Naik eşliğinde düzenlendi. Ünlü ressam Vilas Naik’in çarpıcı bir resim performansıyla başlayan davet, ünlü star Vani Kapoor ve dört modelin yer aldığı şovda Flormar’ın çarpıcı koleksiyonlarının sergilenmesiyle devam etti.

Lansmanda Hindistan’ın en büyük perakende zinciri Trends’in CEO’su Akhilesh Prasad bu ortaklıkla ilgili açıklama yaptı. “Güzellik ve moda iç içe devam eden olgular. Modanın adresi olarak, Trends’de Flormar’ın sektördeki yerini sergilemekten mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği sonucunda, Flormar ürünleri Hindistan’da sadece Trends’de satışa sunulacak. Bu durumu hem Flormar hem de Trends için her iki tarafında da kazançlı çıkacağı stratejik bir ortaklık olarak görüyoruz. Flormar, Hindistan’ın bir ucundan diğerine, sadece 220’yi aşkın şehirde 434’ün üzerinde mağazadaki varlığı ile Hindistan’ın en büyük giyim mağaza zinciri Trends’in sunduğu benzersiz erişime ortak olurken; Trends’in de, Flormar gibi global bir güzellik markası ile işbirliği yaparak Güzellik Bölümünü geliştirme fırsatını yakalayacağına gönülden inanıyoruz. Flormar ve Trends’in değerleri ile marka karakterleri arasında bir sinerji görüyorum. Flormar güzellik ürünleri yelpazesi ile dünyanın her yerindeki kadınlara sürekli güzellik ve renk  katmaya devam ederken, biz de tüm dünyada revaçta olan modayı Trends’de sağladığımız rakipsiz değer ile Hindistan’ın dört bir yanındaki milyonlarca kişinin hizmetine sunuyoruz.” 

Lansmana Flormar’ın Co-CEO’su Cem Şenbay da katıldı ve dünya çapındaki bu ortaklıkla ilgili önemli bir konuşma yaptı. “Flormar olarak Reliance Retail ile gerçekleştirdiğimiz bu yeni iş ortaklığı adına oldukça büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz. Kozmetikte bir dünya markası olarak 104 ülkede yer alıyoruz. Hindistan ile bu ağımız daha da büyüdü. Ülkenin en önemli perakende zinciri Trends ile dünya çapında tüm kadınların hayatına ve güzellik alanına ilham vermeye devam ediyoruz. Benzersiz renklerimiz ve dokularımız ile kadınları kendilerini ve gerçek güzelliklerini en iyi şekilde ifade etmeleri için çalışıyoruz. 1950’den beri Flormar olarak, Hindistan’daki Trends iş birliğimiz gibi hayata geçirdiğimiz ortaklıklarla büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. 104 ülkede, 800’den fazla Flormar mağazasıyla, allıktan fondötene, fardan maskaraya, rujlardan ojelere, makyaj aksesuarlarından bakım ürünlerine dünya çapında tüm kadınların hayatına dokunuyor ve güzelliklerine güzellik katıyoruz. Reliance Retail ile başlayan Hindistan yolculuğumuz ve yatırımlarımız büyüyerek devam edecek. Alanında rüştünü ispatlamış bir dünya markası olarak kadınların dünyasındaki önemli rolümüzün her zaman farkındayız ve tüm inancımız, enerjimiz ile daha fazla hayata daha fazla güzellik katmak için ilerleyeceğiz.”

Dünyaca ünlü Bollywood starı Vani Kapoor ve ünlü Hintli ressam Vilas Naik eşliğinde benzersiz şovlarla düzenlenen, Flormar’ın CEO’su Cem Şenbay ve Trends’in CEO’su Akhilesh Prasad’ın bu iş birliğine dair önemli açıklamalar yaptığı lansman dünya çapında büyük ilgi gördü. 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER