Yeşil konfetiler hayalindeki evi Emlakjet’le bulanlar için patlıyor

Emlakjet, iki filmden oluşan reklam serisi ile ilk kez TV’de izleyicilerin karşısına çıktı.

Emlakjet, iki filmden oluşan reklam serisi ile ilk kez TV’de izleyicilerin karşısına çıktı.

Reklam kampanyası, hem oturmak hem de yatırım yapmak için satılık ve kiralık emlak arayanların hayallerine Emlakjet ile ‘nokta atışı’ ulaştıklarını vurguluyor. Reklam serisinde dikkat çeken unsur ise; aranan emlağın hızla, nokta atışı ve keyifle bulunması anında patlayan konfetiler oldu.

 

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, BLAB imzalı iki yeni reklam filmi ile ilk kez TV izleyicileri ile buluştu.

 

İlk filmde hem anne baba ve çocukların hem de evin sevimli köpeğinin tüm beklentilerini karşılayan ideal evi bulan ailenin yaşadığı mutluluk anlatılıyor. İkinci filmde ise Emlakjet aracılığıyla satın aldığı yatırımlık projenin sağladığı kısa ve uzun vadeli kazancın keyfini süren bir yatırımcıya kulak veriliyor. Her iki filmde de hayal ettiği evi Emlakjet’te nokta atışı bulanların yaşadığı tatmin, hemen ekranda patlayan yeşil konfetiler ile görselleştiriliyor. Konfetilerin Emlakjet logosundan esinlenen rengi ve patlayan konfetilere eşlik eden Emlakjet dış sesi de reklam serisinde vurgulanan hızı ve enerjiyi simgeliyor.

 

Emlakjet’in ilk TV reklam filmiyle ilgili değerlendirmede bulunan Genel Müdür Gizem Moral Kunter, “2006 yılında bağımsız girişimciler tarafından kurulan ve 2014 yılında iLab Holding tarafından satın alınmasının ardından hızlı bir büyüme grafiği sergileyen Emlakjet, sektöründe öncü ve yenilikçi uygulamalara imza atan yeni nesil bir emlak bulma sitesi.  Temel varlık amacımız emlak ilanı verenler ve hayalindeki evi arayanları en pratik yoldan bir araya getirmek. Bugüne kadar daha çok dijital mecralarda önemli bir reklamveren olarak yer aldık.

Şimdi TV’de daha geniş kitlelere ulaşarak herkesin hayalindeki eve en kolay, hızlı ve keyifli şekilde ulaşmasına aracılık etmeyi hedefliyoruz. Emlakjet’in yenilikçi, teknolojiyi maksimum müşteri memnuniyeti için en iyi şekilde kullanan, dinamik yapısını yansıtan bir reklam filmine imza attık. Hayalindeki evi nokta atışı bulanlar için patlayan yeşil konfetilerle; hız, kolaylık ve keyif vaadimizi en etkili şekilde ortaya koyduğumuza inanıyoruz” dedi.

Prodüksiyonu JaguarProjects tarafından gerçekleştirilen reklam filmlerinin künye bilgileri şöyle:

Reklamveren:                                    Emlakjet

Reklamveren Reklam Ekibi:              Emlakjet Marka Pazarlama

Reklam Ajansı:                                   BLAB

Yapım Şirketi:                                    JaguarProjects

Yönetmen:                                         İsmet Kurtuluş

Müzik:                                                Opus Müzik

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER