Yurdaer Kahraman, Across danışma kurulunda

FİBA Commercial Properties CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, ACROSS Magazine Danışma Kurulu’na seçildi.

FİBA Commercial Properties CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, ACROSS Magazine Danışma Kurulu’na seçildi.


Ticari gayrimenkul alanında ulusal ve uluslararası projeleriyle faaliyetlerini sürdüren Fiba Commercial Properties CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, ACROSS Magazine danışma kuruluna seçildi.

ACROSS’un Danışma Kurulunda; Union Investment Perakende Yatırımları Yönetimi Başkanı, ECE Projektmanagement G.m.b.H. & Co. KG Genel Müdürü ve Unibail­Rodamco-Westfield Almanya Genel Müdürü gibi sektörün liderliğini üstlenen kurumların üst düzey yöneticilerinden oluşan 20 üye bulunuyor. Kurul, yayın için konuların belirlenmesinde uzmanlık desteği sunuyor. Endüstrinin karşılaştığı zorlukları ve gördüğü fırsatları, ortaya çıkan trendleri tanımlıyor.

Lisans eğitimini Almanya'da Duisburg - Essen Üniversitesi'nde tamamlayan Yurdaer Kahraman, 2013 yılında Fiba Grubu bünyesine katıldı ve hâlihazırda iştirak şirketlerin 20'sinde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor. 20 yılı aşkın süre ticari gayrimenkul ve yönetim tecrübesine sahip Kahraman, dünya genelinde; Batı, Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Çin’in de dâhil olduğu 20’yi aşkın ülkede görev aldı.


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER