Yasemin Allen, Emotion'ın yeni yüzü oldu

Emotion markasının, deodorant serisi için hazırladığı yeni reklam filmi kampanyasında, ünlü ve başarılı oyuncu Yasemin Allen rol alıyor.

Emotion markasının, deodorant serisi için hazırladığı yeni reklam filmi kampanyasında, ünlü ve başarılı oyuncu Yasemin Allen rol alıyor.

Emotion markasının, deodorant serisi için hazırladığı yeni reklam filmi kampanyasında, ünlü ve başarılı oyuncu Yasemin Allen rol alıyor. “Terlemek işin doğasında var” söyleminden ilham alan reklam filmi, terlemenin doğal bir şey olduğuna dikkat çekiyor ve vücudun doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önleyen bir deodorant olan Emotion’la, günlük hayat koşturmasına ferah ve güzel kokarak gönül rahatlığıyla devam etmenin mümkün olduğunu anlatıyor.

Emotion deodorantınalüminyum içermeyen formulü ile vücudun doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önlemesinden yola çıkılarak doğallığı yansıtan mekanlarda çekilen reklam filminde, ünlü oyuncu Yasemin Allen sahilde koşu yaparken, evinin bahçesinde arkadaşlarıyla barbekü keyfinde, sette aksiyon sahnesi çekerken ve dans dersi alırken gibi farklı mekanlarda görülüyor. Reklam filminde yüksek enerjisinin ve yoğun hayatının yansıtıldığı ünlü oyuncunun, günün her anında Emotion’ın özel formülü sayesinde son derece kendine güvenli ve rahat olduğu görülüyor.

Alice BBDO tarafından hazırlanan ve çekimleri 2 gün süren reklam filminde, ünlü oyuncu Yasemin Allen’ın fan kitlesiyle bol bol vakit geçirme imkanı bulduğu görülüyor.

Dijital Sanatlar’ın prodüksiyonunu üstlendiği reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Türkiye’nin Oscar adayı olan ve Amerika’da ve dünyada birçok ödül alan Ayla filminin yönetmeni Can Ulkay oturuyor.


Reklam Künyesi:

Reklamveren: Evyap / Emotion

Reklamveren Yetkilileri: Oğuzhan Aslan, Selin Özdemir, Gözde Boncuklu, Sinem Güngör

Reklam Ajansı: ALICE BBDO

Kreatif Direktör: Erdinç Mutlu

Yaratıcı Ekip: Mustafa Baripoğlu, Doruk Özer, Toygar Arat, Gökhan Önceltekin

Stratejik Planlama: Onur Erdoğan, Burcu Yurtseven

Marka Ekibi: Gülin Erdoğan, Ali Doğan Güven

Ajans Prodüktörü: Umut Tangör, Selin Ceylan

Yapım Şirketi: Dijital Sanatlar

Yönetmen: Can Ulkay

Müzik: Mehmet Can Erdoğan

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER