Aytemiz'den akaryakıtta ''self servis'' dönemi

Aytemiz, bir ilke daha imza atarak, en yaygın “self servis” yakıt alım hizmetiyle tüketicilerinin karşısına çıktı.

Aytemiz, bir ilke daha imza atarak, en yaygın “self servis” yakıt alım hizmetiyle tüketicilerinin karşısına çıktı.

Arzu eden tüketicilerin, kendi araçlarına yakıtlarını doldurup bedelini de ödeyebilecekleri “self servis” pompalar, 100’e yakın Aytemiz istasyonunda hizmet veriyor. Tüketiciye sunulan faydaları konu alan Self Servis reklam filmi ise televizyonlarda yayınlanmaya başlandı. Bir önceki reklam filminde “Elektrikli Araç Hızlı Şarj Ünitesi” ve “Ücretsiz İnternet” hizmetini duyuran Aytemiz, şimdi de “Self Servis” hizmetini ele alıyor.

Reklam filminde bir istasyon sahibini canlandıran ve Aytemiz’i kendisine rakip olarak gören Güven Kıraç; Aytemiz istasyonunu üçüncü kez ziyaret ediyor. Bir önceki seferde elektrikli aracıyla istasyona gelerek Aytemiz çalışanlarını şaşırtmak isteyen Güven Kıraç bu kez Aytemiz’deki büyük hizmet açılışını merak ettiği için istasyona geliyor. Aytemiz’in tüketiciye sunduğu birçok yakıt alım alternatifinden sonra bir de “kendin doldur, kendin kazan” sloganıyla Self Servis hizmetini hayata geçirdiğini gören Kıraç, bir kez daha şaşırıyor.

Aytemiz’in en yeni hizmeti Self Servis’in konu edildiği, AndBrand tarafından hazırlanan reklam filminin yönetmenliğini Ketche, müziklerini Jingle House, yapımcılığını ise Kırmızı Beyaz film üstlendi.


Reklamveren:
 Aytemiz

Reklam Ajansı: AndBrand

Reklam Veren Temsilcileri: Özge Kansu Gökçek, Fatih Eren

Yapım şirketi: Kırmızı Beyaz Film

Yönetmen: Ketche

Jingle: Jingle House

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER