Balparmak Propolis reklam filmleri yayına girdi

Balparmak’ın yeni ürünü Propolis için hazırlanan reklam filmleri yayına girdi. Yeni reklam filmlerinde alkol içermeyen, su bazlı Balparmak Propolis’in nasıl kolayca tüketilebileceği de anlatıyor.

Balparmak’ın yeni ürünü Propolis için hazırlanan reklam filmleri yayına girdi. Yeni reklam filmlerinde alkol içermeyen, su bazlı Balparmak Propolis’in nasıl kolayca tüketilebileceği de anlatıyor.

39 yıllık uzmanlığı, inovatif ve bilimsel yaklaşımıyla, Türkiye’yi sağlıklı ürünlerle tanıştıran Balparmak’ın yeni ürünü Propolis için hazırlanan reklam filmleri yayına girdi. TBWA\Istanbul tarafından hazırlanan reklam filmlerinde, Balparmak Propolis’in glikol dahil hiçbir alkol içermediğine, saf ve su bazlı olduğuna vurgu yapılıyor. İlk reklam filminde bir anne mutfağında bir bardak suyun içine eklediği Balparmak Propolis’i yudumlarken, ikinci reklam filminde ise Balparmak Propolis’i tek kullanımlık, pratik ambalajı sayesinde kolayca içeceğin içine kırarak bu kez kızı için hazırlıyor. Annelerin güvenle çocuklarına verebileceği Balparmak Propolis için hazırlanan iki reklam filminde de ürünün dilediğiniz birçok içecekle kolayca tüketilebileceği ve sadece eczanelerde satıldığının altı çiziliyor.Kampanya Künyesi:
Reklamveren: Balparmak
Reklamveren Temsilcisi: Demet Umezu, Ayça Zengin Sarı, Elif Gökçe Aydoğmuş, Melis Altıparmak
CCO: İlkay Gürpınar
ECD: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Eser Yazıcı, Serdar Güngör, Mesut Koçarslan, Harun Sevinç, Esma Akalın
Marka Ekibi: Ömer Üstündağ, Müge Bozkurt, Ezgi Sezar, Sıla Ezgi Avcı
CSO: Toygun Yılmazer
Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik
Stratejik Planlama Ekibi: Özgün Özkalay, Elif Kansız
Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, Zeynep Türkmen, Zeynep Hacıalioğlu
Prodüksiyon Şirketi: İmaj
Yönetmen: Recep Emin Özaydın, Burak Ağırgöl
Müzik: Jingle Jackson

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER