CarrefourSA’dan pandemi döneminde arabalı açık hava sineması keyfi

CarrefourSA, sinemaların kapalı olduğu bu dönemde, Carrefour AVM’nin otoparkını arabalı açık hava sinemasına çevirerek marka jeneriği olan Bizim Aile filmini beyazperdeye yansıttı.

CarrefourSA, sinemaların kapalı olduğu bu dönemde, Carrefour AVM’nin otoparkını arabalı açık hava sinemasına çevirerek marka jeneriği olan Bizim Aile filmini beyazperdeye yansıttı.


Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, pandemi döneminde arabalı açık hava sinema keyfi ile sinema özlemine son verdi. CarrefourSA’nın arabalı açık hava sineması keyfi kapsamında beyazperdeye “Bizim Aile” filmi yansıdı.

İstanbul’daki Kozyatağı Carrefour AVM’nin otoparkı, 28 Mayıs Perşembe akşamı bir ilke sahne oldu. Mayıs ayı boyunca CarrefourSA marketlerinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar arasından arabalı açık hava sinemasına rezervasyon yaptıran ilk müşteriler, pandemi sürecinde sinema keyfi yaşadı. Film başlamadan önce  izleyicilere ayçekirdeği ve gazlı içecek ikram edildi. 


Sosyal mesafe kuralları ile açık hava sineması

CarrefourSA, pandemi kapsamında getirilen kısıtlamalar neticesinde sinemaların kapalı olduğu dönemde, sosyal mesafe kurallarını uygulayarak müşterilerine araba ile açık havada sinema izleme fırsatı sundu.  0 ile 20 yaş altı ve 65 yaş üzeri dışındaki müşteriler her araçta 2 kişi olunması, araç içinde maske takılması gibi kurallar ile saat 19.30 itibarıyla arabalarıyla alana giriş yaparak yerlerini aldılar. Film için Kozyatağı Carrefour AVM’nin otoparkı 100’e yakın araba bir araya geldi.

CarrefourSA’nın arabalı açık hava sineması keyfi kapsamında aralarında Münir Özkul, Adile Naşit, Tarık Akan, Şener Şen, Halit Akçatepe, Ayşen Gruda, Itır Esen ve Selim Naşit gibi Türk sinemasına isimlerini altın harflerle yazdıran oyuncuların yer aldığı, aynı zamanda da CarrefourSA’nın marka jeneriği olan Bizim Aile filmi yansıdı. 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER