DESA, Can Yaman'ın rol aldığı "Desa Candır" sloganıyla yeni bir reklam filmi yayınladı

Can Yaman, moda dünyasının öncü markası DESA’nın yüzü olarak kameraların karşısına geçiyor.

Can Yaman, moda dünyasının öncü markası DESA’nın yüzü olarak kameraların karşısına geçiyor.

Rebuplica imzası taşıyan “DESA Candır” sloganlı reklam filminde, başarılı oyuncu Can Yaman, kız arkadaşıyla buluşmak için hazırlanırken seçtiği DESA kombinlerini, telefonundan mesaj atarak ona danışıyor. Bu sırada kız arkadaşı da aynı şekilde hazırlanmak için seçtiği DESA parçalarıyla poz vererek Can Yaman’ın fikrini alıyor.

Ünlü yönetmen Murad Küçük’ün çektiği DESA X Can Yaman reklam filmi, üç farklı senaryo üzerinden, üç farklı versiyonla tamamlandı. İzleyenleri, bu farklı versiyonlarıyla adeta stil dolu, heyecanlı bir macerayı keşfe davet eden “DESA Candır” reklam kampanyasının, film kadar ses getiren çekimleri ise ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz’a ait. Kampanya boyunca çekilen reklam filminin ve fotoğrafların stylingini ise Can Yaman’ın özgün stiline, fark yaratan dokunuşlar katan, ünlü moda danışmanı Aslı Parlak yaptı.

Türkiye’de ilk defa bir menajerin önderliğinde hazırlanan, Can Yaman’ın menajeri İlker Bilgi tarafından tasarlanan ve DESA tarafından hayata geçirilen DESA X Can Yaman by İlker Bilgi kapsül koleksiyonu da Türkiye çapındaki seçili mağazalarda satışa sunuluyor. Tamamen Can Yaman’ın fark yaratan, özgün ve modern stilini yansıtan bu özel koleksiyonda erkeklere yönelik 5 parçanın yanı sıra kadınlar için de bir model yer alıyor.


Reklam Filmi


Künye

Reklam Veren: DESA

Reklam Ajansı / Senaryo: Republica

Yönetmen: Murad Küçük

Kampanya Çekimleri: Tamer Yılmaz

Styling: Aslı Parlak

PR Ajansı: Inhouse İletişim

Kullanılan Mecralar: Ulusal televizyon, ulusal dergi yayınları, outdoor ve dijital

 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER