Dicle Elektrik ve Depsaş Enerji'den 10 Yıllık Yolculuğa Özel Kampanya

Eksim Holding çatısı altında faaliyet gösteren Dicle Elektrik ve DEPSAŞ Enerji, 10. yıllarını “Bu Emeğe Değer” ve “Aramızda Bir Bağ Var” kampanyaları ile kutladı.

Eksim Holding çatısı altında faaliyet gösteren Dicle Elektrik ve DEPSAŞ Enerji, 10. yıllarını “Bu Emeğe Değer” ve “Aramızda Bir Bağ Var” kampanyaları ile kutladı.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin 6 ilinde kayıpsız, kesintisiz ve kaliteli elektrik dağıtımı anlayışıyla elektrik dağıtım hizmeti veren Dicle Elektrik ve sürdürülebilirlik odaklı proaktif yaklaşımıyla tedarik hizmeti veren DEPSAŞ Enerji, 10’uncu yılını iki reklam kampanyası ile kutladı. Eksim Holding'in çatısı altında yürütülen müşterek reklam kampanyası, Dicle Elektrik'in toplumsal faydaya yönelik, DEPSAŞ Enerji'nin insan merkezli hizmet anlayışına odaklandı. Reklam filmleri etkili anlatım, müzikler, zengin görsel öğeler ve dikkat çeken efektlerle hazırlandı.

Dicle Elektrik: “Bu Emeğe Değer”

Dicle Elektrik, bölgesinde hizmete başlamasının 10’uncu yılını "Bu Emeğe Değer" temasıyla kutlayarak entegre bir iletişim kampanyasını başlattı. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki altı ilde kayıpsız, kesintisiz ve kaliteli elektrik dağıtımı vizyonuyla hizmet veren dağıtım şirketinin toplumsal faydaya yönelik hizmet anlayışına odaklanan reklam filmi, hem online hem de offline mecralarda yer alıyor. Reklam filminde Dicle Elektrik’in 10 yılda 30 milyar TL üzerinde yatırım yaptığı, eğitime destek projeleri, 125 binden fazla çiftçiye sürdürülebilir tarım projeleri desteği, kesintisiz hizmet ve ülke ekonomisine olan katkı aktarılıyor.


DEPSAŞ Enerji: “Aramızda Bir Bağ Var”

Sürdürülebilirlik odaklı proaktif yaklaşımıyla elektrik tedariki hizmeti sunan DEPSAŞ Enerji ise 10’uncu kuruluş yıl dönümünü "Aramızda Bir Bağ Var" temasıyla kutluyor. Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Batman, Siirt ve Şırnak'ta 2 milyondan fazla aboneye elektrik tedarik hizmeti veren DEPSAŞ Enerji, kampanya ile insan merkezli hizmet anlayışını gözler önüne seriyor. Reklam filminde yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen enerjinin milyonlarca haneye ulaştırıldığı, tüm Türkiye’ye enerji tedarik imkanı ve gençlerin sportif faaliyetlerde bulunmasına verilen destek aktarılıyor.

“Bu Emeğe Değer” & “Aramızda Bir Bağ Var” Reklam Kampanyaları:

Reklamveren: Eksim Holding
Reklamveren Yetkilileri:
Yusuf Ekiz, İbrahim Başelçin, Harun Raşid Memiş
Reklam Ajansı:
Gaia Türkiye
Yaratıcı Ekip:
Cem Kara, Serhat Şengül, Ömer Yılmaz, İhsan Coşkun, Damla Işıker, Ezgi Melis Ergün
Marka Ekibi:
Gizem İtak, Ayşen Kurtonur
Kreatif Direktör:
Mert Ergül
Prodüksiyon Şirketi:
Ecographie
Yönetmen:
Ekrem Aydın
Kullanılan Mecralar:
TVC, Dijital
Müzik:
Ali Saran

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER