Edis ve Büşra Develi Yemeksepeti kuryesi oldu

Yemeksepeti,  Edis ve  Büşra Develi ile iş birliği yaptığı #AcıktırBeni kampanyasını 9 Temmuz’da düzenlendiği basın toplantısı ile lanse etti.

Yemeksepeti, Edis ve Büşra Develi ile iş birliği yaptığı #AcıktırBeni kampanyasını 9 Temmuz’da düzenlendiği basın toplantısı ile lanse etti.

Türkiye’nin ilk ve en büyük online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, şarkılarıyla milyonların sevgisini kazanan Edis ve rol aldığı projelerdeki başarılı oyunculuğuyla adından söz ettiren Büşra Develi ile iş birliği yaptığı #AcıktırBeni kampanyasını 9 Temmuz’da düzenlendiği basın toplantısı ile lanse etti. #AcıktırBeni kampanyasının eğlenceli ve esprili tarzıyla dikkat çeken reklam filminin de ilk kez gösterildiği lansman toplantısı, Yemeksepeti’nin yenilikçi ofisi Yemeksepeti Park’ta düzenlendi. Düzenlenen lansman toplantısında; Büşra Develi, Edis ve Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, kampanya ile ilgili merak edilenleri aktardı. Edis kampanya ile ilgili heyecanını paylaşarak “Yemeksepeti benim için sadece yemek siparişi verdiğim bir platform değil, aynı zamanda keyifli ve eğlenceli işlerini beğenerek takip ettiğim bir platform. Yemeksepeti’nin sıradışı ve farklı bir tarzı var ve ben bunu çok seviyorum. Yemeksepeti kullanıcıları için kurye olmak sadece kullanıcılar için değil benim için de enteresan bir deneyim olacak” dedi. Büşra Develi ise “Bir gün kurye olacağımı hiç düşünmemiştim, inanılmaz eğlenceli olacak. İyi motor kullanırım ama bakalım adresleri kolay bulabilecek miyim? Kullanıcılarla birebir etkileşimde olacağım için çok eğlenceli diyaloglarımız olacağına eminim” dedi. Büşra Develi, reklam filmi çekimlerinde en keyif aldığı sahnelerin ise reklam filminin şarkısını seslendirdikleri klip çekimleri olduğunu söyledi. Online yemek siparişi sektörü lideri olarak farklı ve özgün projeler ile de sektörde lider olduklarını vurgulayan Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, “Biz hiçbir zaman sadece yemek siparişi verilen bir platform olmadık. Yemekle birlikte eğlenceyi de servis ettik. Günümüz teknoloji çağının tüketicisi hepimizden zeki ve farklı bir mizah anlayışına sahip. Biz de interaktif işleri zeki ve farklı bir mizah anlayışıyla kurgulamayı çok seviyoruz. Ünlü iş birliğini sıra dışı bir yaklaşımla ele aldığımız #AcıktırBeni kampanyası ile kullanıcılarımıza yine benzersiz ve unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.” dedi.

Edis ve Büşra Develi, Yemeksepeti kullanıcılarına #AcıktırBeni diyor

9 Temmuz’da yayınlanmaya başlayan reklam filminde Yemeksepeti kuryesi olarak kameraların karşısına geçen ve hayranlarına #AcıktırBeni diyen sevilen ikili, kampanya kapsamında gerçekten Yemeksepeti kuryesi olacaklar. Sosyal medya üzerinden düzenlenecek yarışma sonrasında seçtikleri hayranlarına siparişlerini teslim ederek onlara şaşkınlık dolu anlar yaşatacaklar. 9-31 Temmuz tarihleri arasında devam edecek #AcıktırBeni kampanyası kapsamında; sevilen ikilinin hayranları, Yemeksepeti’nin sosyal medya hesaplarından Edis ve Büşra Develi’nin iştahını artıracak paylaşımlar yaparak kıyasıya bir yarışa girecekler. Kullanıcılar; Türkiye genelinde, Facebook, Twitter veya Instagram hesaplarından iştah açıcı bir yemek fotoğrafını veya videosunu #AcıktırBeni hashtag’i ile @yemeksepeti sayfasını etiketleyip paylaşarak yarışmaya katılabilecekler. Edis ve Büşra Develi 6 Yemeksepeti kullanıcısı için kurye olacak ve bu kullanıcılarının siparişlerini sürpriz bir zamanda teslim edecekler. Ayrıca, bu şanslı isimlerden 2 kişi ise 18.250 TL değerinde 1 yıllık Yemeksepeti hediye çekine de sahip olacaklar.Reklam künyesi:

Reklamveren: YEMEKSEPETİ

Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Yaratıcı Ekip: Orkun Önal, Erçin Sadıkoğlu

Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik

Marka Ekibi: Ender Orfanlı, Ceren Çalıkuşu, Can Görkay

CSO: Toygun Yılmazer

Strateji: Özgün Özkalay, Elif Kansız

Ajans Prodüksiyon Yöneticisi: Evrim Saraçoğlu

Ajans Prodüktörü: Volkan Alkan

Prodüksiyon Şirketi: NORR Film

Yönetmen: Can Pehlivanlı

Müzik: Jingle House


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER