Emilia Clarke Clinique'nin marka elçisi oldu

Ünlü oyuncu Emilia Clarke Clinique ile ilk iş birliğini “Işte benim CliniqueiD’im, senin CliniqueiD Nemlendiricin hangisi?” kampanyası ile tanıtıyor.

Ünlü oyuncu Emilia Clarke Clinique ile ilk iş birliğini “Işte benim CliniqueiD’im, senin CliniqueiD Nemlendiricin hangisi?” kampanyası ile tanıtıyor.

Alerji testinden geçen, paraben ve ftalat içermeyen, %100 parfümsüz, sadece mutlu bir cilt için formüle edilen ve dermatologlar tarafından yaratılan ilk marka olan Clinique, cilt bakımı ve makyaj serileri için eleştirmenlerce beğenilen ünlü oyuncu Emilia Clarke'ı “Global Marka Elçisi” olarak seçti.


Emilia Clarke’ın çok yönlü, güçlü ve optimist kişiliği, CliniqueiD’nin çok yönlü, basit, güvenli ve etkili formülüyle bir araya geliyor. CliniqueiD BB Gel bazının lansmanıyla birlikte CliniqueiD serisi toplam 20 benzersiz kombinasyona ulaşıyor ve kişiselleştirilmiş nemlendirici deneyimini bir adım öteye taşıyor.


Clinique markasının Global Marka Başkanı Jane Lauder iş birliği hakkında, “Clinique, her zaman harika bir cildin yaratılabileceği bilgisiyle kadınları destekleyen ve bu fikri sonuna kadar savunan bir marka oldu. Emilia ise cildinin ihtiyaçlarını bilen, cildiyle barışık, aynı zamanda da sürekli kendini geliştiren, modern ve çok yönlü bir kadın olduğu için Clinique’in DNA’sı ile mükemmel bir uyum yakaladık. Bunların yanı sıra bizim için en önemlisi gerçek bir Clinique kullanıcısı olmasıydı. Emilia, Clinique kullanıcılarına cilt bakımı rutinlerini benimsemeleri için ilham veren güçlü bir ses olacak.” dedi.


Yadsınamayacak kadar yetenekli bir oyuncu olan Emilia Clarke, ona dört Emmy ve iki Critics Choice adaylığı getiren Game Of Thrones dizisindeki “Ejderhaların Annesi, Daenerys Targaryen” performansıyla dünya çapında büyük bir ün ve fan kitlesine sahip. Clarke aynı zamanda şu an vizyonda olan “Last Christmas” adlı romantik komedi türündeki filmde başrolde.


Yaşadığı ciddi sağlık sorunlarından sonra Clarke, Mart 2019’da beyin hasarı ve inme sonrasında genç yetişkinleri iyileştirmeyi hedefleyen ve hayatlarını kökten değiştirmeye yardım eden yardım kuruluşu SAMEYOU’yu kurdu.


“Yeni Global Marka Elçisi olarak Clinique’in bir parçası olduğum için gurur duyuyorum. Clinique, düzenli olarak kullandığım cilt bakım markasıydı ve şu anda bu ailenin bir parçası olmak onur verici. Ürünlerini kullanan insanlara özgüven ve mutluluk getirmesini seviyorum. Clinique sadece zamansız değil, aynı zamanda insanları oldukları gibi hissettiren, cilt sorunları ne olursa olsun pişmanlık duymadan kusursuz bir cilt elde etmelerine yardım eden bir marka.” Emilia Clarke


15 Ocak 2020’de Emilia benzersiz cilt bakım yolculuğunu yeni Dramatically Different™ Nemlendirme Etkili BB-Gel bazının altını çizerek sosyal medyada #iDYourself kampanyasıyla paylaşacak.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER