Garanti BBVA’nın Youtube için özel olarak hazırladığı yeni skipad serisi yayında

Sabit Ailesi, şimdi de Garanti BBVA’nın yeni skipad serisinde buluşuyor ve eğlenceli ‘reklamı geç’ videolarına imza atıyor. Seri; Youtube’da video izlerken hızla ‘reklamı geç’ butonuna yönlenen kullanıcıları eğlenceli bir biçimde yakalamayı hedefliyor.

Sabit Ailesi, Garanti BBVA’nın yeni skipad serisinde buluşuyor ve eğlenceli ‘reklamı geç’ videolarına imza atıyor. Seri; Youtube’da video izlerken hızla ‘reklamı geç’ butonuna yönlenen kullanıcıları eğlenceli bir biçimde yakalamayı hedefliyor.


 Sabit Ailesi, şimdi de Garanti BBVA’nın yeni skipad serisinde buluşuyor ve eğlenceli ‘reklamı geç’ videolarına imza atıyor. Seri; Youtube’da video izlerken hızla ‘reklamı geç’ butonuna yönlenen kullanıcıları eğlenceli bir biçimde yakalamayı hedefliyor. Mecra için özel olarak hazırlanan ve 5 bölümden oluşan seri, Ayhan Sabit ve Ugi’nin her zamanki atışmalarına sahne oluyor. Duygu’nun da eşlik ettiği ve Ayhan’ın sevimli diyaloglarıyla renklenen mini videoları izleyenlerin ‘reklamı geçesi’ gelmiyor.
Reklam Künyesi:
Reklamveren: Garanti BBVA
Reklamveren Ekibi: Burcu Tokcan, Saba Şimşeker, Duygu Karabaş, Eren Yüce, Büşra Konan, Özgür Dağgez, Armağan Tulunay Dölek, Buse Kaya
Reklam Ajansı: Alametifarika
Kreatif Direktör: Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme
Ajans Ekibi: Zeynep Oray, Can Arabacılar, Buğra Birgin, Enes Hadzibegovic, Selin Top.u, Talip Özer, Ercan Tarhan, Özge Öncül, Berra Katlav, Alara Akkamış, Teğin Polat, Övgü Akgürgen, Merve Haklı
Medya Ajansı: GroupM
Medya Ajans Ekibi: Mesut Şefizade, Barış Burçoğlu, Ceren Albeniz, Damla Selçuk
Yapımevi&Yönetmen: İttifak - Can Çelikbilek
Yapımevi Prodüktörü: Ömer Abra
Post-Prodiksiyon: Sinefekt, Anima

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER