George Clooney ve Natalie Dormer, Nespresso reklam filminde buluştu

Ünlü oyuncu George Clooney'nin Ortaçağ şövalyesini canlandırdığı Nespresso'nun

Krallıktaki benzersiz kahveyi bulma macerasının anlatıldığı reklam filmi ile Nespresso, üstün kalitedeki kahvenin arkasında yer alan gerçek kahramanlara ışık tutuyor.

Reklam kampanyası, Nespresso’nun eşsiz kahve deneyimini sağlamadaki mükemmeliyetçiliğine işaret ediyor. Peter Gabriel’in “Solsbury Hill” adlı unutulmaz şarkısı ile desteklenen 60 saniyelik reklam filmi, ortaçağdan kalma bir kaleyi sahne olarak kullanıyor. Zorlu bir kraliçe için onurlu bir şövalye rolüne bürünen George Clooney, tehlikeli ejderhayı öldürerek kraliçenin krallığını kurtarıyor. Bu zorlu görevi başaran Clooney, çok özel bir ödüle layık görülüyor. Gerçekten arzu ettiği bir şeyi bulma arayışına giren George Clooney’i, bu arayış, bir ortaçağ sarayından bir sinema salonuna, ardından çift katlı bir otobüse götürüyor. Reklam filminde sevdiği Nespresso'yu bulma yolunda George Clooney’i hiçbir şey durduramıyor.


2006 yılından bu yana marka elçisi olan George Clooney işbirliği, Nespresso'nun sürdürülebilirlik, geri dönüşüm ve yüksek kaliteli kahveye olan bağlılığına işaret ediyor. Nespresso’nun son reklam kampanyası; sinema, dijital kanallar, basılı mecralar, sosyal medya, Nespresso Boutique’lerde, “outdoor” alanlarda ve Nespresso internet sitesinde yayınlanıyor.


Reklam Filmi


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER