hummel x Sıla Türkoğlu’ndan yeni reklam filmi: İstediğim Gibi

hummel, başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu ile iş birliklerinin ikinci koleksiyonunun tanıtımında, tasarımlarını ‘’İstediğim Gibi’’ sloganıyla duyurdu.

hummel, başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu ile iş birliklerinin ikinci koleksiyonunun tanıtımında, tasarımlarını ‘’İstediğim Gibi’’ sloganıyla duyurdu.

100 yıldır spor giyimin öncü markası hummel, ilkbahar-yaz 2024 koleksiyonunu tanıttı. Sokak kültürünü ve konforu bir araya getiren hummel, bu yeni koleksiyonuyla şehir hayatının dinamik ritmine uyum sağlamayı hedefliyor. Koleksiyon, günlük kullanım için şık ve estetik çözümler sunarak moda severlere benzersiz bir deneyim vadediyor.

Sıla Türkoğlu ile yürütülen projenin ikinci aşaması olarak tanıtılan koleksiyon, "İstediğim Gibi" teması altında bireysel tarz ve konforu ön plana çıkarıyor. hummel x Sıla Türkoğlu iş birliğiyle geniş bir ürün yelpazesi sunarak, herkesin kendi tarzını özgürce ifade edebilmesine imkân tanıyor.

Ruhunuzu özgürce yansıtın

Sürdürülebilir ve kaliteli ürün seçenekleriyle dikkat çeken hummel, sadece şık ve gösterişli tasarımlara değil, aynı zamanda ruhunu yansıtacak rahat, tarz, modern ve sportif kombinler sunuyor. İlkbahar-yaz 2024 koleksiyonu da şehir içindeki farklı ortamlara kolayca uyum sağlayabilen ürünleri içeriyor. Koleksiyon, modern hayatın içinde farklılaşan kombinlerinizle kaybolmamanızı ve dilediğiniz gibi özgürce hareket etmenizi amaçlıyor.

Şehrin sokaklarında görsel şölen

"İstediğim Gibi" sloganıyla hayat bulan koleksiyon için Sıla Türkoğlu'nun başrolünde olduğu özel bir reklam filmi çekildi. Yönetmenliğini Ekrem Can Bulut’un üstlendiği film, tasarımların, şehrin sokaklarına uyumunu ve koleksiyonun enerjisini görsel bir şölenle izleyiciye sunuyor.

hummel’ın marka elçisi Sıla Türkoğlu yeni koleksiyon ile ilgili; “hummel ile heyecanla ve güzel bir başlangıçla çıktığımız bu yolculukta yine  'İstediğim Gibi' diyorum ve yazın ruhunu yansıtan bu özel koleksiyonu tercih ediyorum. Benimle birlikte 'istediği gibi davranan, yaşayan ve giyinen' herkesin hoşuna gidecek bir koleksiyon olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

hummel Türkiye Ülke Direktörü Eddy Massier ise; “İlkbahar-Yaz koleksiyonu kampanyasının hazırlık döneminde Sıla Türkoğlu'yla yeniden bir araya gelmek bizim için çok mutluluk verici. Sıla ile iş birliğimizin 2. reklam çekimini gerçekleştirdik ve güzel bir sonuç elde ettik. Tüketicilerimizin de içine sinen ve beğenecekleri bir koleksiyon olduğunu düşünüyor; emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

 

Reklam Filmi Künyesi

Reklamveren: hummel Türkiye                             
Reklamveren Yetkilisi: Eddy Massier, Ilgın Güdersoy, Emre Çolak
Kreatif: Ekrem Can Bulut, Ilgın Güdersoy
Ajans: Save As Digital
Dijital Ajans: m2L
İletişim Ajansı: İz İletişim
Strateji Planlama: hummel Türkiye                                                
Fotoğraf: Özgür Güdersoy
Yönetmen: Ekrem Can Bulut
Görüntü Yönetmeni: Onur Cabi
Kurgu: Mehmet Coşar
Color: Emre Karagöz
Kamera Asistanı: Veli Furkan Güneş, Tezcan Ataroğlu
DIT: Cemre Çobanl
Ses: Berkay Sünear
Işık Şefi: Ömer Rauf Aksoy
Set Amiri: Korhan Keskin
Produktör: Ayhan Erden
Yapım: Ekrem Can Bulut, Ayhan Erden

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER