Kıvanç Tatlıtuğ, Mavi'nin Geri Dönüşümle Hazırlanan Koleksiyonu İçin Kamera Karşısına Geçti

Mavi, sürdürülebilir bir gelecek için attığı adımlara bir yenisini ekledi ve geri dönüştürülmüş plastik şişeler Mavi’nin 30 yıllık denim uzmanlığıyla jean oldu.

Mavi, sürdürülebilir bir gelecek için attığı adımlara bir yenisini ekledi ve geri dönüştürülmüş plastik şişeler Mavi’nin 30 yıllık denim uzmanlığıyla jean oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un sözcülüğünde yayınlanan “Mavi Dönüşüm Başladı” kampanyasıyla, geri dönüşümün en yeni hali Mavi Pro Sport Repreve® tanıtıldı. Atık malzemelerin jean’e dönüşmesini yaratıcı ve çarpıcı bir yaklaşımla anlatan reklam filmi, hep birlikte hareket ederek değişimin bir parçası olabileceğimize dikkat çekiyor.  

Hem çok doğal hem de çok rahat ve şık Mavi Pro Sport Repreve® koleksiyonu için 593 bin 750 plastik şişe geri dönüştürüldü. Doğaya saygılı koleksiyon; her an nefes alan, nem ve ısıyı düzenleyen kumaşı, yüksek elastikiyeti sayesinde gün boyu formunu koruyan ve hareket performansını artıran teknolojisi ve dikkat çekici detaylarıyla erkeklerin yeni vazgeçilmez jean’i olacak. 

Kıvanç Tatlıtuğ: Gelecek nesillere yaşanılır bir dünya bırakmalıyız

“Mavi Dönüşüm Başladı” kampanyasının sözcüsü Kıvanç Tatlıtuğ ise gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmak için sorumluluk alınması gerektiğini belirterek şunları dile getirdi: “Alışkanlıklarımızı, iş yapma, üretim ve tüketim biçimlerimizi gözden geçirmemiz gerekiyor.  Bu noktada hepimize görevler düşüyor. Bir aktör olarak verebileceğim en büyük desteğin; bu konuda atılan adımların daha geniş kitlelere yayılmasına yardımcı olmak olduğunu düşünerek, ben de elimden geleni yapıyorum. Mavi’nin bu konudaki liderliğini ve öncülüğünü çok değerli buluyorum. Senelerdir birlikte yürümekten heyecan duyduğum Mavi ile bu kadar önemli bir projede de yan yana olmak benim için gurur verici.” 

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz; “30 yıldır tutkuyla en iyi jean’lerin peşinde koşan bir marka olarak, iki yıl önce hayata geçirdiğimiz All Blue sürdürülebilirlik stratejimiz doğrultusunda doğaya daha saygılı ürünler yapma motivasyonuyla çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıl iki katına çıkardığımız sürdürülebilir All Blue koleksiyonumuzu şimdi de Mavi Pro Sport Repreve® ile genişletiyoruz. Yepyeni bir teknoloji kullanarak, dünyanın plastikten geri dönüştürülmüş en iyi iplikleriyle Mavi Pro Sport Repreve®’i geliştirdiğimiz ve bunu Kıvanç Tatlıtuğ’un sözcülüğünde müşterilerimizle buluşturduğumuz için çok mutluyum. Mavi dönüşüm başladı ve hız kesmeden devam edecek” dedi.

Reklam Künyesi

Marka: Mavi
Reklam Yıldızı: Kıvanç Tatlıtuğ
Reklam Ajansı: Leo Burnett İstanbul
Yönetmen: Engin Erden
Görüntü Yönetmeni: Burak Turan
Müzik: Mavi Tuna Remake 
Müzik Düzenleme: 3K1A Music

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER