Kuveyt Türk’ten Ramazan filmi: Bu ayrılıklar geçici, #İyiliklerKalıcı

 Kuveyt Türk, Ramazan'a özel hazırladığı reklam filmini yayınladı.

Kuveyt Türk, Ramazan'a özel hazırladığı reklam filmini yayınladı.


Kuveyt Türk’ün Ramazan ayına özel reklam filmi dijital mecralarda yayınlanmaya başladı. “Değerlerimizle büyüyoruz” anlayışıyla ülkemizin sahip olduğu varlıkların korunması, geliştirilmesi ve yaşatılması için birçok sosyal sorumluk projesini hayata geçiren Kuveyt Türk, Ramazan ayına özel reklam filminde herkesi sosyal medyada #İyiliklerKalıcı hashtag’i altında buluşmaya davet ediyor. Geçirdiğimiz hassas dönemden dolayı ayrı çatılar altında ve farklı sofralarda olsak da Ramazan ayında iyiliklerle buluşacağımızın altını çizen Kuveyt Türk, yaşanan zorlukları birbirimize destek olarak ve birbirimize iyilikte bulunarak daha sağlam şekilde atlatacağımızın altını çiziyor.


“Bu ayrılıklar geçici… İyilikler Kalıcı”

Kuveyt Türk’ün, “Bu hasret bitecek elbet. Yine aynı sofrada buluşacağız” temennisiyle başlayan Ramazan filminde, birbirimizi hatırladıkça, gerçek ihtiyaç sahiplerini gözettikçe, maneviyatımızı güçlendirdikçe ve her daim iyilikten yana oldukça yarınların daha güzel olacağına vurgu yapılıyor. Ramazan ayında herkesi toplumsal hasletleri hatırlamaya davet eden reklam filmi “Biz sağlam durdukça bu ayrılık geçecek, geriye iyilikler kalacak. Gelin, bu Ramazan’da #İyiliklerKalıcı hashtag’i altında buluşalım. Geleceğe iyilikleri miras bırakalım” çağrısıyla son buluyor.


;

Reklam Künyesi:
Reklamveren: 
Kuveyt Türk
Reklamveren Temsilcisi: Emre Memiş, Muhammed Emir Ertürk, Hasan Erol, Naim Güleç, Gülsüm Gökpınar, Anıl Karakuş, Eslem Çiftçi
Reklam Ajansı: Gram İstanbul
Ajans Başkanı: Nurcan Yıldız
Kreatif Direktör: Tarık Akın
Kreatif Ekip: Tolga Akın, Nihan Adıyaman, Sercan Özcan, Melih Kaya
Müşteri İlişkileri: Yeliz Tezcan, Selen Beşikçi
 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER