Login Akademi'nin beşinci dönemi için kayıtlar başladı

Sektörle tanışma ve staj imkanı sunan Login Akademi medya planlama eğitim ve deneyim programının beşincisi için başvurular başladı.

Sektörle tanışma ve staj imkanı sunan Login Akademi medya planlama eğitim ve deneyim programının beşincisi için başvurular başladı.

Türkiye’nin en büyük medya ve iletişim gruplarından Brandcom Medya Grubu, nitelikli insan kaynağına hızla ulaşmak ve üniversite mezunu gençleri sektörümüzle tanıştırmak adına düzenlediği Login Akademi eğitim ve deneyim programının 5. dönemini başlattı. 

Brandcom, tamamen ücretsiz olarak düzenlenen bu programla dünyaya açık, gerçeğe sadık, işini doğru yapan, yaratıcı iletişimcilerin önünü açmayı amaçlıyor. Brandcom Grup bünyesindeki ajanslardan olan Skala Medya, Native Media, GoZone Media, Co.Brand ve The Brand Age dergisinin desteklediği Login Akademi’nin eğitim kadrosu ise sektörün önde gelen isimlerinden ve akademisyenlerden oluşuyor.

5. dönem Kasım ayında başlayacak programdaki dersleri yıl boyu sürecek ve derslerde katılımcılara reklamcılık, halkla ilişkiler, medya planlama ve dijital ajans kültürü başlıklarında eğitimler verilecek. Son sınıf fakülte öğrencileri veya yeni mezun olan herkesin kendini ifade ettiği kısa bir mektupla başvurabildiği bu programa tüm genç iletişimci adaylar bekleniyor. 

Login Akademi'ye yapılacak başvuruların içinden kontenjanlar doğrultusunda objektif kriterlerle seçilecek gençlere kısa, yoğun ve nitelikli bir sektörel eğitim verilecek.

▫️Ayrıntılı bilgi için loginakademi.com

▫️Başvuru için bilgi@loginakademi.com

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER