Louis Vuitton, Riot Games’e sponsor oldu

Dünya Kupası’nda bu sene şampiyon, Louis Vuitton tasarım imzalı kupayı kaldıracak. Luis Vitton, yeni iş birliğiyle, 2019 Dünya Şampiyonası'nda şampiyon takıma verilecek olan Sihirdar Kupası için özel bir Kupa Taşıma Kutusu tasarlıyor.

Dünya Kupası’nda bu sene şampiyon, Louis Vuitton tasarım imzalı kupayı kaldıracak. Luis Vitton, yeni iş birliğiyle, 2019 Dünya Şampiyonası'nda şampiyon takıma verilecek olan Sihirdar Kupası için özel bir Kupa Taşıma Kutusu tasarlıyor.

Bu yıl Berlin’de gerçekleşecek League of Legends Dünya Şampiyonası (Worlds) 2 Ekim tarihinde başlıyor. League of Legends 2019 Türkiye Büyük Finali Şampiyonu unvanıyla Worlds etkinliğinde ülkemizi Royal Youth ekibi temsil edecek. Dünya Kupası’nda bu sene şampiyon, büyük kupayı Louis Vuitton tasarım imzalı kutuyla kaldıracak! Hayata geçirilen yeni iş birliğiyle Louis Vuitton, 2019 Dünya Şampiyonası'nda şampiyon takıma verilecek olan Sihirdar Kupası için özel bir Kupa Taşıma Kutusu tasarlıyor.

Bu yıl Berlin’de gerçekleşecek League of Legends Dünya Şampiyonası 2 Ekim tarihinde başlıyor. Temsilcimiz Royal Youth ön eleme aşamasından başlayarak dünyanın en iyi 16 takımından biri olmak için mücadele edecek. Dün saat 17.00'da gerçekleşen kura çekiminde rakipleri belli olan Royal Youth, Dünya Şampiyonası ön elemeleri D grubunda, Kore’de sezonu 3. sırada tamamlayan DAMWON Gaming ve Brezilya şampiyonu Flamengo eSports ile bir sonraki aşama için mücadele edecek.

Louis Vuitton ve Riot Games’ten Dünya Şampiyonası sürprizi!

Esporun en prestijli ödülü olarak görülen Sihirdar Kupası için Louis Vuitton ve Riot Games anlamlı bir işbirliğine imza attı. Louis Vuitton, Riot Games ile birlikte çalışarak 2019 Dünya Şampiyonası'nda şampiyon takıma verilecek olan Sihirdar Kupası için; kupa içine yerleşecek şekilde, özel bir Kupa Taşıma Kutusu tasarlayacak.

Bir espor şampiyonası için ilk kez tasarlanacak söz konusu kutu, hem geleneksel Louis Vuitton ustalığını hem de League of Legends evreninden esinlenen, çağdaş ve teknolojik unsurları içerecek. Louis Vuitton daha önce global anlamda pek çok büyük organizasyon özelinde de benzer kutular tasarlamıştı.

Dünya Şampiyonası için Louis Vuitton ve Riot Games, diğer League of Legends dijital içeriklerinin yanı sıra Louis Vuitton’un kadın koleksiyonlarının sanat direktörü Nicolas Ghesquière tarafından tasarlanan özgün şampiyon kostümlerini ve kapsül koleksiyonunu da duyuracak.

“Louis Vuitton'un resmi partnerimiz olmasından gurur duyuyoruz”

Riot'un Küresel Espor Partnerlikleri Lideri Naz Aletaha, konuyla ilgili yaptığı açıklamada:

En seçkin League of Legends etkinliğimizin görünüşünü, hissiyatını ve prestijini etkileyecek tasarımlarla aramıza katılan Louis Vuitton'un resmi partnerimiz olmasından gurur duyuyoruz. Bu, Riot Games'in ve League of Legends'ın son dokuz espor sezonu boyunca sektör üstünde bıraktığı etkiyi kanıtlayan tarihi bir ortaklık. LV markasının sporumuza dahil oluşunu kutluyor ve gelecek aylarda gerçekleştireceğimiz çalışmaların tümünü açıklamayı dört gözle bekliyoruz. 10 Kasım'da Paris'te dünya şampiyonlarının alacağı Sihirdar Kupası'nın taşınacağı kutu, bunlardan sadece biri” dedi.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER