Marriott International, Türkiye’deki İletişim Ajansını Seçti

Marriott International’ın Türkiye’deki kurumsal iletişim çalışmalarını entegre iletişim ajansı Communication Partner yürütecek.

Marriott International’ın Türkiye’deki kurumsal iletişim çalışmalarını entegre iletişim ajansı Communication Partner yürütecek.

Marriott International 133 ülkede 30 markası altındaki 7600 oteli ile ağırlama sektöründe faaliyet gösteriyor. Şirketin Türkiye'deki portföyü aralarında The Ritz-Carlton, The St. Regis, W Hotels, The Luxury Collection, Marriott Hotels, JW Marriott, Sheraton, Le Méridien ve Aloft Hotels dahil olmak üzere 17 marka altındaki 30'dan fazla otel ve 6.000'den fazla odadan oluşuyor. Şirket ayrıca çok sayıda ödüle sahip seyahat programı Marriott Bonvoy'u da üyelerinin hizmetine sunuyor.

Birlikte çalıştığı markaların ‘iletişim ortağı’ olma misyonuyla sektöründe lider markalara hizmet veren Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘Dijital PR’, ‘pazarlama ve marka iletişimi’ ve ‘iç iletişim’ ve ‘değişim yönetimi’ başlıklarında topluyor. Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) ve İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) üyesi olan Communication Partner; ayrıca kurucusu olduğu Türkiye’nin tek bağımsız ajanslar ağı aracılığı ile İstanbul’un yanı sıra 8 ilde daha hizmet veriyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER