Media Markt’tan 2 Yeni Atama

Media Markt Operasyonlardan Sorumlu COO görevine

Remko Rijnders atandı

1463036070_Remko_Rijnders 

Media Markt Türkiye’de Temmuz 2015’ten bu yana Operasyonlardan Sorumlu Co-COO olarak görev yapan Remko Rijnders, şirkete Operasyonlardan Sorumlu COO olarak atandı

 Media Markt’ın yeni COO’su Remko Rijnders, üst yönetimde Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım’a bağlı olarak görev yapacak.

 

Remko Rijnders kimdir?   Üniversitede iktisat eğitimi aldıktan sonra Lidl ve AbS Watson Group’ta Bölge Müdürü olarak edindiği kapsamlı ticari deneyimiyle Media Saturn Holding’e katıldı. Grup bünyesindeki kariyerine 2008 yılında, Hollanda’da Mağaza Müdürü olarak başlayan Rijnders, ardından Media Markt Çin’de dört yıl süresince farklı pozisyonların yanı sıra Satış Direktörlüğü’nü üstlendi. 2013’ten bu yana Media Markt Türkiye Bölge Direktörü olarak görev yapan, Temmuz 2015 yılında Operasyonlardan Sorumlu Co-COO üstlenen Remko Rijnders, Media Markt’taki görevini Nisan ayı itibariyle Operasyonlardan Sorumlu COO olarak sürdürüyor.  

Media Markt Pazarlama ve Kurumsal İletişim

Direktörü görevine Çağanur Atay Uçtu atandı

1463038381_Ca__anur_Atay_Uctu 

Media Markt Türkiye yönetici kadrosunda yeni bir atama daha gerçekleşti. Media Markt Türkiye’de Pazarlama Grup Müdürü olarak görev yapan Çağanur Atay Uçtu, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü oldu

 

Çağanur Atay Uçtu kimdir?   Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Çağanur Atay Uçtu, iş hayatına Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Pazarlama Departmanı’nda başladı. Çizdiği yükselen başarı grafiği ile sırasıyla Anadolu Hayat Emeklilik ve HSBC Türkiye’de görev alan Uçtu, son 3 yıldır Media Saturn Holding bünyesinde bulunan Media Markt Türkiye’de, sırasıyla “Marka ve Kurumsal İletişim Departman Müdürlüğü” ve “Pazarlama Grup Müdürü” görevlerini üstlendi.  Çağanur Atay Uçtu 1 Nisan tarihi itibariyle görevine, “Media Markt Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü’’ olarak devam ediyor.  
 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER