Montblanc'tan Yeni Global İmaj Kampanyası

Montblanc’ın

Montblanc’ın "Sizi Harekete Geçiren, Sizi Var Edendir'' mesajıyla Wieden+Kennedy Amsterdam imzalı yeni global imaj kampanyasında, dünyada iz bırakan yazar ve yönetmen Spike Lee ve oyuncu Taron Egerton ile şarkıcı, oyuncu ve yazar Chen Kun yer al

Lüks prestij markası Montblanc’ın ödüllü ajans Wieden+Kennedy Amsterdam tarafından tasarlanan "Sizi Harekete Geçiren, Sizi Var Edendir (What Moves You Makes You)" adlı yeni entegre global imaj kampanyası, tüm dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de yayına girdi. Montblanc ürünlerinin, sevdiğiniz şeyin peşinden giderken yolculuğunuzda size eşlik edecek şekilde üretildiğinin anlatıldığı yeni kampanyada, başarının ne anlama geldiğini yeniden tanımlayarak dünyada iz bırakan yazar ve yönetmen Spike Lee, oyuncu Taron Egerton ve şarkıcı, oyuncu, yazar Chen Kun yer alıyor.

Montblanc’ın insanlara, gerçek potansiyellerini tam anlamıyla göstermeleri için ilham vermeyi amaçladığı yeni kampanyası; Spike Lee, Taron Egerton ve Chen Kun’un kendi özgün hikayelerini anlattığı 60 saniyelik üç reklam filmi ile kutlanıyor. Montblanc’ın kendisini ‘İş dünyasının bir yaşam biçimi olarak tercih ettiği lüks prestij markası‘ (Maison of Luxury Business Lifestyle) olarak yeniden tanımladığı kampanya, başarılı olmak için herkesi tutkularını takip ederek kendi hikayesini yazmaya davet ediyor.

“Spike Lee tutkulu olduğunuz şeyin peşinden gidin diyor” 

Tüm senaryolarını elle yazan Akademi Ödülü sahibi senarist ve yönetmen Spike Lee’nin bir hikaye anlatıcısı olarak devam ettirdiği yaşam öyküsünün ele alındığı filmde Lee; yazmaya ve film yapımına olan tutkusuna ilham veren şeyin geçmişteki izlerinden, Brooklyn şehrinden, ailesinden, filmlerden ve kişisel deneyimlerinden bahsediyor. Lee, tutkularını erken yaşlardan beri takip eden biri olarak diğer insanlara da tutkulu oldukları şeyin peşinden gitmeleri için ilham veriyor.

“Taron Egerton: Gerçek potansiyelinizi keşfedin” 

İngiltereli ödüllü oyuncu Taron Egerton’un yer aldığı filmde ise yetenekli oyuncuyu harekete geçiren şeyin; ona ilham veren ve onu heyecanlandıran rollerin peşinde koşması olduğu vurgulanıyor. Filmde, Taron'un New York şehrine doğru gelişini izlediğimiz bu küçük yolculuk aslında, onun kariyerindeki yolculuğunu ve bir oyuncu olarak hangi yöne doğru ilerlediğini temsil ediyor ve şehrin etrafındaki reklam panolarında Taron’un gerçekte ne düşündüğünü görüyoruz. Genç oyuncunun kendi potansiyelini takip etme sürecini anlatan hikayesi, başkalarına da kendi potansiyellerinin peşinden gitmeleri için ilham veriyor. 

“Chen Kun: Kendi özgün hayat hikayenizi yazın” 

Çinli şarkıcı, oyuncu ve yazar Chen Kun’un hikayesinin anlatıldığı reklam filmi ise sahibi olduğu "The Dome Studio" adlı oyunculuk okulunda geçiyor. Filmde; Dome Studio'daki gerçek öğrencilerin oyunculuk dersleri, doğaçlama, dans çalışmaları ve daha fazlasını konu alan çeşitli anlarını ve Kun tarafından yazılmış bir mektubun yüksek sesle okunduğunu duyuyoruz. Gerçek hayatta da genç oyunculara sağladığı mentorluk deneyimlerinden etkilenerek sık sık öğrencilerine kişisel notlar yazan Kun’un yer aldığı reklam filmi insanlara, kendi özgün hayat hikayelerini yazmaları için ilham vermeyi amaçlıyor.
 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER