Netflix, Narcos’un 4. sezon oyuncularını bugün duyurdu

Netflix, uyuşturucu kartellerini konu alan ve dünya çapında fenomen haline gelen dizisi Narcos’un 4. sezon oyuncularını bugün duyurdu

Netflix, uyuşturucu kartellerini konu alan ve dünya çapında fenomen haline gelen dizisi Narcos’un 4. sezon oyuncularını bugün duyurdu

Michael Peña (Crash, American Hustle) ve Diego Luna’nın (Rogue One, Y Tu Mamá También) başrollerini paylaştığı dizinin 4. sezonu Meksika'nın Mexico City şehrinde geçiyor.

Narcos’un 4. sezonunun 2018 yılında gösterime girmesi planlanıyor. José Padilha, Eric Newman, Doug Miro ve Carlo Bernard'ın yapımcılığını üstlendiği Narcos, Gaumont Television tarafından Netflix için hayata geçirildi.

4. sezon tanıtım fragmanı için tıklayınız  www.netflix.com/narcos

Michael Peña Hakkında

Michael Peña farklı alanlardaki çalışmaları ve ödüllü yönetmenlerle ortaya çıkardığı etkileyici performanslarıyla artık bir Hollywood yıldızı haline geldi. Peña özellikle Paul Haggis’in kışkırtıcı, Oscar ödüllü “Crash” filminde Don Cheadle, Matt Dillon ve Terrence Howard ile ortaya koyduğu performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Çilingir Daniel rolündeki performansıyla pek çok ödüle de adaylığını koymayı başardı ve Screen Actors Guild ve Broadcast Film Critics Association tarafından verilen oyunculuk ödülünün sahibi oldu. 2013’te David O. Russell’in Altın Küre’yle birlikte Screen Actors Guild ve Broadcast Film Critics’ten ödül kazanan Düzenbaz (American Hustle) filminde sahnedeydi. Film ayrıca BAFTA Ödülleri ve Akademi Ödülleri’nde de aday gösterildi.

Peña, 2014 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanan ve Diego Luna’nın İngilizce olarak yönetmenlik yaptığı ilk eseri Cesar Chavez’de Birleşik Çiftlik İşçileri Sendikasını kuran vatandaşlık hakları lideri rolünde yer aldı. 2015 yılında, Paul Rudd ve Michael Douglas ile birlikte rol aldığı soygun filmi "Ant Man" ve Matt Damon ve Jessica Chastain’le birlikte rol aldığı "The Martian" filmleri 500 milyon doları aştı. Toronto Film Festivali'nde prömiyeri gerçekleşen "The Martian", National Board of Review tarafından En İyi Film seçilerek Altın Küre'ye layık görüldü. Film aynı zamanda 2016 yılında Oscar'a aday gösterildi. Peña, son olarak Marvel’in 2018 yazında gösterime girecek “Ant Man and The Wasp” yapımını tamamladı. Ünlü oyuncunun önümüzdeki dönemde yer alacağı yapımlar arasında Horse Soldiers ve A Wrinkle in Time bulunuyor.


Diego Luna Hakkında

Diego Luna dünya çapında izleyici karşısına ilk kez Gael Garcia Bernal ile birlikte rol aldığı ve Alfonso Cuaron'un yönetmenliğini üstlendiği ödüllü Y Tu Mama Tambien filminde çıktı. Felicity Jones ile birlikte bir gişe filmi olan Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi ve Sony tarafından yeniden çekilen Flatliners filmlerinde rol aldı. Luna önümüzdeki günlerde Woody Allen yönetmeliğinde New York’ta çekilen A Rainy Day ve Berlin, I Love You filmlerinde yer alacak.

Diego Luna’nın İngilizce olarak yönetmenlik yaptığı ilk eseri Cesar Chavez, 2014 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlandı. Filmde Michael Peña, America Ferrera, Rosario Dawson ve de John Malkovich rol aldı. Danny Glover ve Maya Rudolph’ün rol aldıkları önceki yönetmenlik denemesi Mr. Pig filminin ilk gösterimi 2016 Sundance Film Festivali’nin sonunda gerçekleşti. Bu filmlerin yapımcılığını Luna’nın 2005 yılında ortakları Gael Garcia Bernal ve Pablo Cruz ile birlikte kurduğu şirket Canana üstlendi. Latin Amerika film ve televizyon endüstrisinin öncülerinden bir olan şirket, aynı zamanda Birleşmiş Devletler’de de operasyonlarını arttırarak Latin Amerikan hikâyeleri üzerine odaklandı. Canana, Latin Amerika’yı başka bir bakış açısı ile uluslararası kitlelere sunabilen yeni yeteneklere destek oluyor. Luna, aynı zamanda da Los Angeles bazlı içerik şirketi olan Gloria’nın da ortaklarından biridir.


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER