Notre Dame de Paris müzikali biletleri satışta

Victor Hugo’nun unutulmaz aşk hikâyesi Notre Dame’ın Kamburu’ndan uyarlanan Notre Dame de Paris müzikali, 16 performans için 9-22 Mart tarihleri arasında Zorlu PSM Ana Tiyatro’ya geliyor.

Victor Hugo’nun unutulmaz aşk hikâyesi Notre Dame’ın Kamburu’ndan uyarlanan Notre Dame de Paris müzikali, 16 performans için 9-22 Mart tarihleri arasında Zorlu PSM Ana Tiyatro’ya geliyor.

Yıllardır gittiği tüm şehirlerde büyük ilgi gören ve bundan 3 yıl önce Zorlu PSM’de de İngilizce sergilenen ve tüm biletleri tükenen müzikal; bu defa orijinal dilinde, Fransızca olarak izleyicisiyle buluşmaya geliyor. Biletler  zorlupsm.com ve biletix.com ile Zorlu PSM ana gişesi üzerinden satışta!

Dünyaca ünlü müzikal Notre Dame de Paris, ilk olarak 1998 yılında Paris’te perde açtı. Victor Hugo’nun kült eseri ‘Notre Dame’ın Kamburu’ndan uyarlanan modern yapımın müzikleri Riccardo Cocciante’ye, sözleri ise Luc Plamondon’a ait.

Guiness Rekorlar Kitabı’na giren müzikal

20 yıl sonra, hala ilk günkü heyecanla sahneye konan eser, dünyanın dört bir yanından seyirci çekmeye devam ediyor. Guinness Rekorlar kitabında “ilk yılında en çok izleyiciye ulaşan müzikal” olarak yer alan Notre Dame de ParisVivreBelle ve Le Temps Des Cathédrales gibi unutulmaz şarkılarıyla da uzun yıllar müzik listelerinde üst sıralardaydı. Toplam 12 milyondan fazla bilet, 10 milyondan fazla DVD ve CD satan; 8 dilde, 20 ülkede, 4500’den fazla defa sahnelenen müzikal, bir başyapıt olarak nitelendiriliyor.

Zorlu PSM Ana Tiyatro, 9-22 Mart tarihleri arasında Notre Dame de Paris müzikalinin 16 performansına ev sahipliği yapacak.

Avantajlı Bilet Fiyatları* (kapasite ile sınırlıdır):

(Salı, Çarşamba, Perşembe ve Pazar akşam)

1. kategori - 230.TL / 2. Kategori – 200.TL / 3. Kategori – 165.TL / 4. Kategori - 130.TL / 5. Kategori – 95.TL

(Cuma, Cumartesi matine/akşam ve Pazar matine)

1. kategori - 250.TL / 2. Kategori – 220.TL / 3. Kategori – 180.TL / 4. Kategori - 145.TL / 5. Kategori – 105.TL

*Notre Dame de Paris ürünleri kazandıran kampanya bilgileri ile ilgili detaylı fiyat bilgisine www.zorlupsm.com adresinden ulaşılabiliyor.


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER