Nova Events, 650 kişinin katılımıyla gerçekleşen HDI Sigorta Acenteler Toplantısı’yla geri döndü

HDI Sigorta, Türkiye’nin dört bir yanından davet ettiği acentelerini 26-28 Ekim’de Rixos Premium Belek’te bir araya getirdi.

Dopdolu içeriğiyle, üç gün süren toplantıya ev sahipliği yapan HDI Sigorta her zaman olduğu gibi bu organizasyonunu da 7 yıldır güvenle çalıştığı Nova Events ekibine emanet etti.

HDI Sigorta, Genel Müdür Ceyhan Hancıoğlu liderliğinde acenteleriyle Antalya’da buluştu. Toplantıdan, ödül törenine, gala gecesinden, eğlenceye kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü organizasyonda, HDI Sigorta’nın gelecek hedefleri “Biz Birlikte Parlarız” sloganıyla tüm katılımcılara aktarıldı.


A’dan Z’ye Etkinlik Yönetimi

Nova Events’in tecrübeli ekibinin dokunuşlarıyla hayat bulan toplantının içeriği de oldukça zengindi. HDI Sigorta tarafından alınan ilk brief ile çalışmalarına başlanan işin hazırlığı yaklaşık üç hafta sürdü. Nova Events’in kreatif ekibinin mutfağından çıkan motto “Biz Birlikte Parlarız” etkinliğin konseptini ve kimliğini ortaya çıkarırken, sunum içerik yönetimi, sahne tasarımı, teknik ve prodüksiyon, ulaşım, konaklama, sanatçı seçimi, aktivite önerileri gibi tüm fark yaratan hizmetler yine Nova Events’in profesyonel kadrosu tarafından hayal edilip gerçeğe dönüştürüldü.

Müşterilerini tekrara düşürmeyecek yenilikleri sunmayı seven ekip, bu yıl tasarladığı sahne tasarımı ile toplantıyı görsel bir şölene dönüştürdü. Yaklaşık 120 m2 led ekran kullanılarak hazırlanan sahnenin orta bölümünde konkav (curved led) ekran tercih edilirken, yan bölümlerde ise düz ekran kullanıldı. Toplantının açılış şovuna özel hazırlanan holografik etkili animasyona, profesyonel bir dansçının eş zamanlı olarak eşlik ettiği koreografi hayat verirken, görüntü ghost perde kullanılarak misafirlere aktarıldı.

Etkili sunumu ve yüksek enerjisiyle Ercüment Şansal’ın sunduğu toplantının konuk konuşmacısı ise, “Aş Kendini” sunumuyla Ahmet Şerif İzgören oldu. İlk akşam düzenlenen gala gecesinde en iyi acenteler ödüllendirilirken, şık dokunuşlarla ve özenle süslenmiş gala dekoru misafirlerden tam not aldı. Işın Karaca’nın güçlü sesiyle tüm senenin yorgunluğunu atan misafirler, ikinci akşamı konsept parti ve Altay’ın eğlenceli sahnesi ile sonlandırdı.Biz İnsan Şirketiyiz

Üç gün boyunca tüm misafirleriyle tek tek ilgilenen ve enerjisi ile bir kez daha herkesi kendine hayran bırakan sektörün deneyimli ismi Ceyhan Hancıoğlu 2018 Acenteler Toplantısı’nın kendileri için önemini değerlendirirken, HDI Sigorta olarak bir sistem şirketi değil, insan şirketi olduklarının altını çizdi. Günümüzde her şeyin iletişim ve insan üzerine kurulu olduğunu sigorta sektörü ile örneklendiren Hancıoğlu, başarı ve farklılığın sırrını, bu iletişimin karşı tarafa ne kadar güvenle geçtiğine bağlıyor. Sigortacılığın olmazsa olmazı iletişim, güven ve inandırıcılık konusundaki başarılarının bundan sonra da aynı insan odağıyla devam edeceğinin de altını çiziyor.

Nova Events ile ilgili ise; “Nova markası yeni, ancak içindeki insanlar uzun yıllardır tanıdığımız ekip. İnsan ilişkileri ile ilgili anlattığım perspektifte organizasyon şirketimizin de bizimle olan ilişkisi aynı baza yani iletişime ve karşılıklı güvene dayanıyor. Nova Events’i tercihimizin sebebi budur. İsim değişse de aynı kaliteli hizmeti, aynı operasyon gücünü, aynı güler yüzü ve alıştığımız ekibi gördüğümüz için Nova ile yolumuza devam etme kararı aldık. Geçmiş yıllarda olduğu gibi yeni marka altında da uzun yıllar hep birlikte çalışacağız” dedi.

Nova Events Kurucu Ortağı Efe Çakar, insan odağı açısından HDI Sigorta ile aynı bakış açısını taşımanın ortaya çıkardığı sinerjiyi vurgularken, işlerinin ana odağının insan ve iletişim olduğunu söyledi. İnsana önem veren, onların mutluluğu ve motivasyonu için zaman ve emek harcayan markalar olduğu sürece sektörün pozitif yönde gelişeceğini, Nova Events olarak bu gelişimin her daim öncüsü olacaklarının altını çizdi.

Organizasyon bitiminde, tüm davetlilerin yüzünde gördüğü mutluluğun paha biçilemez bir değer olduğunu söyleyen Çakar, bu başarıdaki en büyük payın Nova Events ekibine ait olduğunu söyledi.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER