OMO’dan anlamlı reklam filmi

#anıbiriktir ile 2018’in en çok konuşulan kampanyalarından birine imza atan Türkiye’nin en sevilen deterjan markası OMO*, bu yıl ise yetişkinleri, içlerindeki çocuğu açığa çıkarıp çocuklarla birlikte anı biriktirmeye davet ediyor.

#anıbiriktir ile 2018’in en çok konuşulan kampanyalarından birine imza atan Türkiye’nin en sevilen deterjan markası OMO*, bu yıl ise yetişkinleri, içlerindeki çocuğu açığa çıkarıp çocuklarla birlikte anı biriktirmeye davet ediyor.

On beşinci yılını geride bırakan “Kirlenmek Güzeldir” felsefesi ile anne ve babalara, ebeveynlik ve çocuk gelişimi konusunda ilham veren OMO, yolculuğuna yeni bir reklam filmi ile devam ediyor. MullenLowe Istanbul imzalı reklam filmi senin çocukluğun onunla arkadaş olsa diyerek yetişkinlere çocuklarıyla anı biriktirmek ve oyun oynamak için kendi çocukluklarını rehber alabileceklerini anlatıyor.

Film, bir baba ve oğlunun koltukta ellerinde tablet ve telefon ile zaman geçirdikleri kare ile başlıyor. Bu sırada kendi çocukluğunu hatırlayan baba “çocukluğum kendi çocuğum ile arkadaş olsaydı nasıl olurdu” sorusundan yola çıkarak sıra dışı bir hayale dalıyor. Karşısında kendi çocukluk halini gören baba, çocuğuyla anı biriktirmenin aslında ne kadar kolay olduğunu, içindeki çocuğun ona rehberlik etmesinin güzel anılar biriktirmek için yeterli olduğunu fark ediyor. Filmin sonunda ise baba ve oğlunu dışarıda oyun oynamanın ve kirlenmenin tadını çıkarırken görüyoruz.

Unilever Çamaşır Bakım Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Direktörü Handem Çelenkler: “OMO 15 yıldır “Kirlenmek Güzeldir” felsefesi kapsamında ebeveynlere ilham veren bir marka. 15 yıl önce başlayan bu yolculuk başlangıcından kısa bir zaman sonra “Kirlenmek Güzeldir” dünya çapında önemli bir fikir markası haline geldi. Kirleri umursamadan doyasıya oyun oynamanın çocuk olmanın en güzel yanlarından biri olduğunu biliyoruz. Yeni reklam filmimizde de ebeveynlere sesleniyor ve “o çocuk hala senin içinde” diyoruz. İçimizdeki çocuğu dinlediğimiz zaman oyun çocuklarımızla anı biriktirmek için çok güzel bir fırsat, aynı zamanda bizler için de bir mutluluk kaynağı olacak. Üstelik oyun oynamak yalnızca çocuklar için değil biz büyüklerin hayatları için de önemli kazanımlar sunuyor” dedi.

Ünlü Yönetmen Martin Werner İmzası

Filmin etkileyici sinematografik anlatımında dünyaca ünlü reklam filmi yönetmeni Martin Werner’ın imzası bulunuyor. İskandinav yönetmen aralarında George Clooney, Benicio Del Toro, Christopher Walken, Jose Mourinho, Rio Ferdinand, Thierry Henry ve Daniel Sturridge gibi isimlerle çektiği reklam filmleriyle tanınıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen ve 2 gün süren reklam filmi 2019 yılı boyunca 60, 45, 30 ve 15 saniyelik versiyonlarıyla TV, dijital, outdoor ve instore platformlarda yer alacak.

reklam filmi 

Reklamveren: OMO/Unilever Türkiye

Reklamveren Yetkilisi:Kamuran Uçar, Handem Çelenkler, Ayşegül Türsen, Başak Daştan, Duygu Dal, Orhun Çelik, Helin Tural

Reklam AjansıMullenlowe İstanbul

Yaratıcı Yönetmen: Berkay Özay

Reklam Yazarı: Selin Uğur

Sanat Yönetmeni: Sedef Karakaş

Ajans Prodüktörleri: Tuğrul Karadeniz, Emirhan Akıncı

Stratejik PlanlamaYusuf Muslubaş, Aslı Koparal

Müşteri GrubuCeyda Coşkun, Merve Günay, Ezgi Didem Dağcı

Yapım Şirketi: Depo Film

Yönetmen: Martin Werner

Medya Planlama: Mindshare

Mecra: TV, dijital, outdoor, instore

Reklam filminin süresi: Ana kopya 60, 45, 30 ve 15 saniye 4 versiyon

PR Ajansı: Sobraz

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER