Otomobiliniz Kışa Hazır Mı? - Aralık 2017

İsmail Bayazıt
İsmail Bayazıt
  Ara.01, 2017, 15:06

Sevgili Brand Age okuru,

Geride bırakmaya hazırlandığımız 2017, acısıyla tatlısıyla iş dünyası ve ülkemiz için yeni deneyimlere, yeni kazanımlara sahne oldu. Nisan ayındaki referandum ile birlikte pazarlama, ekonomi ve reklamcılık dünyası yeni bir vizyonla yoluna devam ediyor ve günden güne ivme kazanıyor. Ülkemizin özellikle yurtdışı kaynaklı gerilimlere rağmen, bütünlük örneği göstermesi 2018’e yönelik umutların daha da artmasına neden oluyor.

Yılın bu son sayısında, içinde bulunduğumuz mevsimi de göz önüne alarak otomotiv sektörünün kış hazırlıklarını ele aldık. Kışın zorlu koşullarında müşterilerine kaliteli ve güvenli bir yolculuk temin etme gayretindeki markalar, iletişim ve pazarlama çalışmalarına şimdiden başladılar. Sektörle ve sektörün kış mevsimiyle ilişkisine dair önemli bulguları önde gelen markaların yöneticilerinden dinledik. Otomotiv sektöründe kış için yaşanan hazırlıkları ve araç sahiplerinin dikkat etmesi gerekenleri ele aldık.

2018’e girmeden önce son kez geride bıraktığımız yıla bakarak, sayfalarımızda konuk ettiğimiz değerli isimleri yeni sayımızda tekrar bir araya getirdik ve arşivlik bir derleme çalışması yaptık. 2017’nin öne çıkan isimleriyle yaptığımız bu söyleşileri ve bu isimlerin uzmanlıklarından, tecrübelerinden yola çıkarak okurlarımıza sunduğu değerli bilgileri sizler için tekrar hatırlatmak istedik. 

Yılın son çeyreği, markalar ve iş dünyası için oldukça hareketli zamanlar anlamına geliyor. Kasım ayında ülkemiz yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı birçok önemli fuar ve etkinliğe ev sahipliği yaptı. Uzay ve uydu sektörünün üst düzey isimlerini ağırlayan Global SatShow ve birçok yazarı okurlarıyla bir araya getiren Tüyap Kitap Fuarı’na sayfalarımızda yer verdik. Ayrıca geçtiğimiz ay Global SatShow kapsamında düzenen projelerden bazılarını görüşmek üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen ve gelişiyle gündemi epey meşgul eden Tesla Motors, SpaceX ve SolarCity’nin CEO’su Elon Musk’ın başarı öyküsünü Marka Hikayeleri köşemizde kaleme aldık.

Artık gelenekselleşen ve okurlarımız tarafından oldukça rağbet gören ‘’Adba International ile birlikte Marka Derbileri’’ köşemizde ise bu ay yerli markalarımız Arçelik ve Vestel’in sosyal medya performansını karşılaştırmalı biçimde analiz ettik. 

İş dünyasının birbirinden önemli simalarıyla yaptığımız söyleşiler de her ay olduğu gibi sizleri bekliyor. Bu ayki konuklarımız sahibinden.com Reklam Satış Genel Müdür Yardımcısı Banu Barbarosoğlu ve iş adamlarına yönelik dil eğitim hizmetleri ile dikkat çeken, Abacus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kurucu ortaklarından İbrahim Yanık.

Yine çok değerli köşe yazıları, marka haberleri ve Genç Bakış köşesi sizleri bekliyor. Turkcell Dergilik’te olduğumuzu hatırlatarak; 2018 yılının hem sizler hem ülkemiz hem de dünya için barış, sevgi ve bereket dolu bir yıl olmasını içtenlikle diliyorum.

 Keyifli okumalar…

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER