Sendeo, İlk Reklam Filmini Yayınladı

Koç Topluluğu’nun dağıtım ve teslimat sektöründeki markası Sendeo, ilk reklam filmini yayınladı.

Koç Topluluğu’nun dağıtım ve teslimat sektöründeki markası Sendeo, ilk reklam filmini yayınladı.

Eylül 2021’de faaliyetlerine başlayan ve altı ay gibi kısa bir sürede operasyonunu 81 ile taşıyan marka, oyuncu Bora Akkaş’ın pelerinli kahraman kostümüyle Saha Operasyon Sorumlusu (SOS) olarak yer aldığı reklam filminde ‘‘İstediğin gibi sende o’’ mottosunu teknolojisiyle, hizmet kalitesiyle ve sahadaki gücüyle gerçekleştirdiğinin altını çiziyor.

Müşteri memnuniyetinde liderlik hedefiyle dağıtım ve teslimat sektöründe yenilikçi çözümler sunan Sendeo, ilk reklam filminde #Kimbukahraman diyor. Başarılı oyuncu Bora Akkaş’ın Saha Operasyon Sorumlusu (SOS) olarak yer aldığı reklam filminde Sendeo’nun güler yüzlü, hızlı, teknolojik ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti kahramanlık temasıyla işleniyor.

Esin Çınar: “İçimizdeki kahramanları anlatmaya çalıştık” 

İlk reklam filmlerinde ‘Kim bu kahraman?’ dedirtmek istediklerini söyleyen Sendeo Ticari Faaliyetler Direktörü Esin Çınar, “Kahraman değiliz, süper güçlerimiz yok ama kahraman gibi çalışıyoruz. Her gün binlerce kilometre yol kat ederek gönderileri müşterilerin istediği gibi teslim ediyoruz. Emek yoğun bir sektördeyiz ve Saha Operasyon Sorumlusu (SOS) olarak tanımladığımız çalışma arkadaşlarımız markamızın birincil temsilcileri olarak özenli hizmetimizin kanıtı niteliğindeler” dedi.

Reklam filmiyle yine sektörde daha önce yapılamayana odaklandıklarını söyleyen Çınar, “2020 ve 2021 yıllarında en başta sağlık, sonrasında ise hizmetlerine ara vermeden devam eden kargo ve kurye sektörünün çalışanları kahramanlarımız oldu. Bu içgörüye ek olarak, sektörümüzde daha önce sunduğumuz hizmetin insana özgü zorlukları, beklenmedik durumlarla karşılaşma ihtimallerinin olduğu pek işlenmedi. İlk reklam filmimizde Bora Akkaş ile birlikte insan odaklı bir iş yaptığımızı; koşulsuz müşteri memnuniyetini teknolojimiz, hizmet kalitemiz ve insan kaynağımızla sağladığımızı samimi bir dille anlatmak istedik” ifadelerini kullandı.


Künye

Reklamveren: Sendeo
Reklamveren Yetkilisi: Esin Çınar, İpek Gönen, Yeşim Kayar, İpek Kütük
Reklam Ajansı: Buff Agency
Kreatif Ekip: Hakan Coşkun, Pelin Yılmaz, Onur Aksu, Ezgi Özcan, Can Karakurt, Gökhan General, Esra Koçyiğit
Medya Planlama Ajansları:  Ingage, People
Prodüksiyon Şirketi: Hokus Film
Yönetmen: Ferit Katipoğlu
Post Prodüksiyon: ABT İstanbul

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER