Sinema severlere Mar Yapı ayrıcalığı

Divan, YOO, Rotana, Wanda gibi ulusal ve uluslararası lider markalarla yaptığı işbirlikleri ile kısa zamanda yatırımcıların gözdesi haline gelen Mar Yapı, sektörde yeni bir kampanyaya imza attı.

Divan, YOO, Rotana, Wanda gibi ulusal ve uluslararası lider markalarla yaptığı işbirlikleri ile kısa zamanda yatırımcıların gözdesi haline gelen Mar Yapı, sektörde yeni bir kampanyaya imza attı.

İstanbul genelinde Cinemaximum’larla anlaşan Mar Yapı, ‘G’ sırasından sinema bileti alanlar arasında yapacağı çekilişle yıl boyunca Dubai, Bodrum’dan çift kişilik tatil hediye edecek.

Türkiye’nin önemli merkezleri ve İstanbul’un yükselen değeri Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği projeleriyle bölgeyi cazibe merkezlerinden biri haline getiren Mar Yapı, hayata geçirdiği sinema kampanyası ile sektörde bir ilk olacak. 

Kampanya boyunca Emaar, Ataköy A Plus, Aqua Florya, Akbatı, Marmara Forum, Akasya, İstinye Park, Kanyon ve Zorlu AVM’de yer alan Cinemaximum’ların ‘G’ sırasından bilet alanlar çekilişe katılmaya hak kazanacaklar. Bir yıl boyunca devam edecek olan kampanyanın tatil hediyelerinin kazananı altı ayın sonunda yapılacak çekilişle belirlenecek. Kazanacak şanslı sinemaseverler Orta Doğu’nun lider otelcilik markası Rotana’nın Dubai’de bulunan 5 yıldızlı oteli ve Türkiye’nin otelcilik sektöründeki en önde gelen markası Divan’ın Bodrum’da bulunan en gözde otellerinden 5 gece 6 gün çift kişilik tatil kazanacak. Yıl sonunda yapılacak büyük çekilişte ise YOO markasının yaratıcılarından Philippe Starck imzalı sürpriz bir hediye bekliyor.

Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon, “Mar Yapı olarak Türkiye için yarattığımız katma değeri artırmaya devam ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz projelerimizle Turizm ve Gayrimenkul sektörlerini bir araya getirerek ülke ekonomisi için yeni ürünler,  yatırım modelleri üretmeye devam ediyoruz. Yeniliklerin ve tasarımın öncüsü olmak adına son gelişmeleri yakından takip ettik. Gayrimenkul sektöründe de farklılığımızı ortaya koyduğumuz gibi sinema sektöründe de bir ilke imza attık. Mars Media‘nın içinde bir ilk olan proje dahilinde anlaşmalı olduğumuz sinema salonlarının ‘‘G’ sırasından bilet alanlar arasında yapacağımız çekilişle, iki çifte dünyaca ünlü otel zinciri Rotana’nın Orta Doğu’nun cazibe merkezi Dubai’de bulunan Dubai Rotana’da ve Türkiye’nin en değerli otel markası Divan Bodrum’da çift kişilik tatil hediye edeceğiz. Yıl sonunda yapacağımız büyük çekilişimizde ise sürpriz bir hediyemiz olacak. Kampanyamız çalışmaları kapsamında anlaşmalı olduğumuz tüm Cinemaximum’ların ‘G’ sırasındaki koltuklarının tasarımını değiştirdik. Koltukların kolçaklarında USB şarj aparatlarını eklemenin yanı sıra sinema salonları ve fuaye alanında da bir çok tasarımla yerimizi aldık. Bir yıl boyunca devam edecek kampanyamız için seçmiş olduğumuz sinema lokasyonlarında ‘G’ sırasında film izleyenler Mar Yapı kalitesini ve ayrıcalıklarını yaşayacaklar. İlerleyen dönemlerde de gayrimenkul sektörünü canlandıracak ve fark yaratacak kampanyalar hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi. 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER