Sprite ''Çarpan Ferahlık'' serisine devam ediyor

Sprite, yeni reklam serisinde “Çarpan Ferahlık” kampanyasına devam ediyor. Sıkıntı anında ferahlatan Sprite’ın yeni 101 serisi, üniversite ve iş mülakatı olmak üzere iki dijital filmle ekranlara geliyor.

Sprite, yeni reklam serisinde “Çarpan Ferahlık” kampanyasına devam ediyor. Sıkıntı anında ferahlatan Sprite’ın yeni 101 serisi, üniversite ve iş mülakatı olmak üzere iki dijital filmle ekranlara geliyor.

Sprite ekibi, Sprite ferahlığına vurgu yaptığı “Çarpan Ferahlık” kampanyasına devam ediyor. Kampanyanın yeni 101 serisinde sosyal medyada skeçleriyle ünlenen Sergen Deveci başrolde yer alıyor. Yaşadıkları sıkıntıları paylaşan kişilere “Çarpan Ferahlık” etkisiyle çözümler öneriliyor. 

Serinin ilk filminde üniversitede derste karşılaşılan bir sıkıntı anından zekice sıyrılabilmenin püf noktaları ele alınırken, ikinci filmde ise stresli bir iş mülakatında etkili cevaplar verebilmenin püf noktaları işleniyor. Sprite’ın marka karakterine de uygun olacak şekilde zeki ve etkili diyalogların yer aldığı dijital reklam filmlerinde tüketici de Sprite dünyasına dâhil ediliyor ve çekilecek üçüncü dijital filmin senaryosuna katkı sağlama fırsatı elde ediyor.

Tüketicilerin karşılaştıkları sıkıntı anlarını Sprite’ın sosyal medya hesapları aracılığıyla paylaşmaları akabinde Sprite ekibi gelen yanıtlardan en sıkıntılısını seçip bir sonraki bölümde yanıtlamayı hedefliyor.

 

Künye bilgisi:

Reklamveren: The Coca-Cola Company
Reklamveren Yetkilileri: Aylin Kosova Bilgin, Özlem Eren Hanoğlu, Artemis Çeliksan
Marka Ekibi: Nisa Genç, Doruk Alptekin, Seren Yazıcı
Reklam Ajansı: Plasenta Conversation Agency
Kreatif Direktör: Fatih Tüylüoğlu
Müşteri ilişkileri: Oytun Savaş, Yeşeren Sarışın
Yaratıcı Ekip:  Yasin Çatılı, Gökhan Özkan, Kerem İlter
Stratejik Planlama:  Gökay Yıldırım
Prodüksiyon Şirketi: C-Section
Prodüksiyon Ekibi:  Beril Koç, Can Ayanoğlu, Muttalip Güneş
Medya Planlama Ajansı: Carat

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER