Teknosa çalışanları kediler için gönüllü olarak kedi evi hazırladı

Teknosa çalışanlarından oluşan “Teknosa Gönüllüleri” kalpleri ısıtacak bir atölye çalışmasına imza attı.

Teknosa çalışanlarından oluşan “Teknosa Gönüllüleri” kalpleri ısıtacak bir atölye çalışmasına imza attı.

Kedilerin, soğuk günleri rahatça geçirebilmeleri için hazırlanan kedi evlerini Teknosa’nın cadde mağazalarına gönderen Gönüllüler, şirket içinde de geniş kapsamlı bir mama bağışı kampanyası başlattı.

Farklı alanlardaki sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Teknosa, bu defa da sokak hayvanları için gerçekleştirdiği girişimle kalpleri ısıtıyor. Teknosa çalışanlarının oluşturduğu ‘Teknosa Gönüllüleri’, soğuk kış şartlarında kedilerin sıcak bir yuvaya sahip olması için kolları sıvadı ve cadde mağazalarının önünde konumlandırılmak üzere ‘kedi evleri’ yaptı. Kedi evleri sıcak günlerde de sokaktaki dostlarımız için korunaklı bir alan olacak. 

Aralarında Bartın, Rize, Muş, Bilecik, Konya ve İstanbul gibi Türkiye’nin farklı noktalarındaki Teknosa cadde mağazalarında yerini alan kedi evlerinde, sokak kedilerinin yiyecek ihtiyaçları çalışanların bağışları ile sağlanıyor. Teknosa’nın hayvan sever çalışanları her gün boşalan mama ve su kaplarını dolduruyor.Teknosa Gönüllüleri tarafından yapılan bu çalışma mağaza ziyaretçilerinde de farkındalık yaratıyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER