Titrifikir'e Yeni Ajans Başkanı

Titrifikir’in Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Ajans Başkan Yardımcısı Dilek Sezen, ajanstaki görevine Titrifikir’in Ajans Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam edecek.

Titrifikir’in Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Ajans Başkan Yardımcısı Dilek Sezen, ajanstaki görevine Titrifikir’in Ajans Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam edecek.

Titrifikir Ajans Başkanlığına atanan Dilek Sezen, duygularını ve hedeflerini şu cümlelerle ifade etti: “2023 bizim için çok özel bir yıl, 10. yaşımızı tamamlayacağız. Bu özel yılda Titrifikir’e liderlik yapma fırsatı edindiğim için hem çok gururlu hem de çok heyecanlıyım. Titrifikir, reklamverenleri ile birlikte ortaya gerçek bir takım çalışması çıkaran bir reklam ajansıdır. Bu takım ruhunun güçlü iş ortaklıklarını ve başarıyı beraberinde getirdiğini yıllardır deneyimliyoruz. Yeni organizasyonumuz sayesinde daha da güçlü bir şekilde, hem reklamverenlere hem ekip arkadaşlarımıza ilham veren ve değer katan projelerle birlikte büyümeye devam etmeyi diliyorum.”

Dilek Sezen, 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin önemli reklam ajanslarında, müşteri ilişkileri/marka yönetimi alanında çalışarak, farklı görevler üstlendi. Kariyeri boyunca hızlı tüketim, hizmet, dayanıklı tüketim, otomotiv, finans, beyaz eşya, telekomünikasyon gibi farklı kategorilerde deneyimler kazandı.

Sezen, reklamcılığa 2002 yılında Leo Burnett İstanbul’da marka yöneticisi olarak başladı. 2005-2013 yılları arasında Y&R/Reklamevi’nde marka yöneticisi ve marka direktörü olarak çalıştı. 2013 yılında Alametifarika’da marka takım direktörlüğü ardından 2016 yılında Titrifikir’e katıldı ve başkan yardımcılığı görevini sürdürdü. Ulusal ve Uluslarası reklam yarışmalarında başarı kazanmış olan pek çok proje için yöneticilik yapmış olan Dilek Sezen, 2016 yılı itibarıyla Titrifikir’in kurucu ortakları Kerem Kanık ve Cem Akar ile birlikte ajansın büyümesini sağlamak ve kültürünü inşa etmek anlamında aktif olarak rol üstlenmiştir.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER