Türk Telekom Türkiye’nin En Değerli Telekomünikasyon Markası Oldu

Türk Telekom 8 yıllık başarısını sürdürerek bu yıl da ‘Türkiye’nin En Değerli Markaları- Turkey 100’ listesinde en değerli telekomünikasyon markası oldu.

Türk Telekom, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’ın her yıl yayınladığı 'Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100' listesinde, 2016 yılında da ‘Türkiye’nin En Değerli Telekomünikasyon Markası’ oldu. Sekiz yıldır üst üste ‘Türkiye’nin En Değerli Telekomünikasyon Markası’ olma başarısını gösterdi.

“Marka değerimizi, iletişim ve eğlence alanındaki yenilikçi ürün ve servislerimizle müşterilerimiz için değere dönüştürmekte kararlıyız”

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi olarak Türk Telekom’un marka değerini “müşteriler için değer”e dönüştüreceklerini vurgulayan Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, “175 yıl durmadan ‘Türkiye’ye değer’ vizyonu ile çalışarak bu marka değerini yarattık. 38 milyon müşterimizin hayatına hız, kolaylık ve eğlence katan teknolojik ürün ve servisler sunma vizyonuyla çalışıyoruz. Bu vizyonumuzun bir sonucu olarak sekiz yıldır üst üste ‘Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası’ unvanına sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde, altyapı yatırımlarındaki sektör öncülüğümüzü üstyapıya da taşımaya devam edeceğiz. Türkiye’nin lider dijital müzik platformu Türk Telekom Müzik, dijital oyun platformumuz Playstore, Türkiye’nin en geniş eğitim içeriğine sahip online eğitim platformumuz Vitamin, UEFA özel yayın haklarına sahip TV platformumuz Tivibu ve  Türkiye’nin operatörler arası ilk internet tabanlı ses ve mesajlaşma servisi Wirofon’un yanı sıra iletişim ve eğlence teknolojileri alanında yenilikçi ürün ve servisler geliştirmeye hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER