Türkiyenin ilk illüstratör ajansı kuruluyor

ZNN Network illüstrasyon alanında sahip olduğu uzmanlıkla hizmet alanını genişleterek Türkiye'nin ilk illüstratör ajansı olarak hizmet vermeye hazırlanıyor.

ZNN Network illüstrasyon alanında sahip olduğu uzmanlıkla hizmet alanını genişleterek Türkiye'nin ilk illüstratör ajansı olarak hizmet vermeye hazırlanıyor.

Kurulduğu yıldan itibaren vermiş olduğu hizmetlerle ulusal ve uluslararası arenada birçok marka ile iş birliği sağlayarak başarılara imza atan ZNN Network, sektörde illüstrasyon alanındaki eksiklikleri göz önünde bulundurarak, içerik tedariği hizmetlerinin yanına illüstratör temsilciliğini de ekledi. ZNN Network’ün yeni hizmetinin kapsamında bünyesindeki sektör profesyonellerini yurt içi ve yurt dışı arenalarda temsil etmek, hukuksal konularda, hukuk danışmanlarıyla birlikte danışmanlık sağlamak ve çizerlere güçlü iş altyapısı geliştirmek yer alıyor. Belli sektörlerden iş satın alan taraflarla içerik ve çizim üreten tarafları birleştirerek iş geliştirme çalışmaları da yapacak olan ZNN Network, illüstratörlerin multidisipliner çalışmalarıyla sektörü daha da geliştirmeyi ve gelişen sektörlerdeki iş potansiyellerinin artmasını sağlamayı hedefliyor. ZNN Network’ün kurucu Nurgül Şenefe ise yeni hizmet alanı hakkında şunları söyledi; “Türkiye’nin ilk illüstratör ajansı olarak, hem iş verenler için hem de illüstratörler için pazara çok önemli bir açılım getiriyoruz. Çıktığımız bu yolda, illüstrasyonun kullanım alanları ile illüstratörler adına önemli gelişmelere vesile olmaya başladık. Bu mutluluk ve keyfimizin her taraf açısından daim olmasını diliyoruz.”

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER