“Ülker Apartmanı” sakinleri tüm Türkiye’ye kapılarını açıyor

“Ülker Apartmanı” sakinlerinin birbirinden keyifli anlarının ekrana yansıyacağı yeni reklam filmi serisinin tanıtım filmi izleyicilerle buluştu.

“Ülker Apartmanı” sakinlerinin birbirinden keyifli anlarının ekrana yansıyacağı yeni reklam filmi serisinin tanıtım filmi izleyicilerle buluştu.

Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker, yeni bir reklam filmi serisine başlıyor. “Ülker Apartmanı’nda komşu olan bir grup insanın kalpleri ısıtan, gülümseten hikâyelerinin yer alacağı reklam filmleri, farklı senaryolarla 2024 yılı boyunca izleyicilerle buluşacak. 

Serinin tanıtım filmi, televizyon kanallarının yanı sıra dijital platformlarda da eş zamanlı olarak yayına girdi.

Ramazan ayında gösterilecek ilk reklam filmiyle birlikte başlayacak olan seride, Ülker Apartmanı’nda yaşayanların en eğlenceli anları ekrana yansıtılacak. Reklam serisi Ramazan Bayramı filmiyle devam edecek.

Ülker CMO’su Mustafa Kabakçı, Ülker Apartmanı reklam serisini hayata geçirirken Türk toplumunda ve kültüründe büyük değer taşıyan “komşuluk” fikrinden yola çıktıklarını söyledi. Kabakçı, “Türkiye’de milyonlarca insan için Ülker’siz bir an düşünülemez. Bu anlar, 80 yıldır insanları ortak bir duygu etrafında bir araya getiriyor. Ülker Apartmanı sakinlerine baktığımızda, her birinin ülkemizin eşsiz birer parçasını yansıttığını görüyoruz. Apartman dairelerindeki hikayeler Ülker ürünleri gibi ağızda leziz bir tat bırakıyor.  Film serimizde ayrıca tüketicilerin farklı tüketim ihtiyaçlarını farklı Ülker ürünleriyle karşıladığını da göreceğiz. İlki Ramazan ayında ikincisi Ramazan Bayramı’nda gösterilecek ve yıl boyunca devam edecek olan reklam serimizdeki Ülker Apartmanı sakinlerinin hikâyelerinin merakla takip edileceğine inanıyoruz” dedi.


Künye

Reklamveren: Ülker Ana Marka
Reklamveren Ekibi: Mustafa Kabakçı, Mehmet Anıl Öztürk, Balkı Leblebicioğlu
Reklam Ajansı: Jüpiter
Kreatif Direktör: Mert Demirhan, Ali Can Savaş
Yaratıcı Ekip Lideri: Doğukan Yılmaz, Umut Esin
Yaratıcı Ekip: Didem Özbek, Mari Kızılkaya, Yasir Kalın, Emrah Gedik
Strateji Ekibi: Kerem Sabuncu, Aytuğ Ateş, Elçin Kasap
Marka Ekibi: Setenay Ergin, Gökçe Er, Yeşim Varol, Buse Uzun, Ceren İşvarlar
Prodüksiyon Ekibi: Onur Mis, Tümce Yağcı
Yapım Şirketi: PTOT
Yapımcı: Işıl Ege, Çağla Canoğuz Yerguz
Yönetmen: Canbert Yerguz
Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler
Post Prodüksiyon: İmaj
Müzik: Onur Cumaoğlu

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER