Vestel Gururla Yerli” konserleri Aralık ayında çok renkli

Zorlu PSM ‘ Vestel Gururla Yerli’ konserleri için kendi alanında en başarılı isimleri yine bir araya getiriyor...

Zorlu PSM ‘ Vestel Gururla Yerli’ konserleri için kendi alanında en başarılı isimleri yine bir araya getiriyor...

Teoman  // 2 Aralık 2017, Cumartesi //  Saat: 21:30 // Ana Tiyatro – Sahne Üstü Ayakta

Türk rock müziğinin en başarılı isimlerinden Teoman, 2 Aralık’ta Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında ve Atlantis Yapım iş birliğiyle Zorlu PSM Ana Tiyatro’ya konuk oluyor. 30 yılı aşkın müzik kariyerinde birçok sevilen şarkıya imza atan Teoman, “Sahne Üstü ve Ayakta” konser deneyimiyle müzikseverlerle buluşacak.

Kapı Açılış: 20.30

Konser: 21.30

Bilet fiyatları: Tam 90 TL, Öğrenci 60 TL 

Cenk Eren // 5 Aralık 2017, Salı // Saat: 21:00 // Drama Sahnesi

Yaptığı proje albümlerde seslendirdigi şarkılara kendine özgü yorumuyla ayrı bir renk veren ve sahne dünyasının en popüler isimlerinden olan Cenk Eren, 5 Aralık akşamı Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında ve Atlantis Yapım iş birlliğiyle Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde performans sergileyecek. “Repertuar” projesi adı altında Tanju Okan ve Ferdi Özbeğen gibi dev isimlerin şarkılarını yorumlayan müzisyen, dünden bugüne en sevilen şarkılarıyla sahnede olacak.

Bilet fiyatları: 1.Kategori 100 TL, 2.Kategori 75 TL

Yalın // 12 Aralık 2017, Salı // Saat: 21:00 // Ana Tiyatro

Atlantis Yapım iş birliğiyle gerçekleşen Vestel Gururla Yerli Konserleri, 12 Aralık’ta Zorlu PSM Ana Tiyatro’da Türk pop müziğinin sevilen ismi Yalın’ı ağırlayacak. “Bayıla Bayıla” albümüyle müzik listelerini altüst eden müzisyen, sürprizlerle dolu sahne şovu ve unutulmaz aşk şarkılarından oluşan repertuvarı ile müzikseverlerle buluşacak. Aşk şarkılarının efsane ismi Yalın, geçen sezon biletleri günler öncesinden tükenen konserinin ardından yoğun istek üzerine tekrar Zorlu PSM sahnesinde olacak.

Bilet fiyatları: Protokol 160 TL, 1. Kategori 130 TL, 2. Kategori 110 TL, 3. Kategori 95 TL, 4. Kategori 75 TL, 5. Kategori 50 TL

Ümit Besen // 12 Aralık 2017, Salı // Saat:21:00 // Studio

36 yıllık kariyerine birbirinden popüler albümler sığdıran Ümit Besen, 12 Aralık’ta Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında ve Atlantis Yapım iş birliğiyle Zorlu PSM Studio’da konser verecek. Usta yorumcu, romantik ve özgün tarzıyla dikkat çekiyor. Klasikleşmiş şarkılarının

yanı sıra popüler şarkılara yaptığı coverlarla da beğeni toplayan Besen, sevenlerinin karşısına geniş repertuvarıyla çıkacak.

Bilet fiyatları: Tam 90 TL, Öğrenci 70 TL

Pentagram Akustik // 19 Aralık 2017, Salı // Saat: 21:00 // Ana Tiyatro

Türk metal müziğinin efsane grubu Pentagram, 30.yılına özel çıkardığı “Akustik” albümüyle dinleyicileri tarihinde bir yolculuğa çıkarıyor. Pentagram’ın müzikal yolculuğuna eşlik eden Demir Demirkan, Ogün Sanlısoy ve Murat İlkan’ın yanı sıra Şebnem Ferah ve İskender Paydaş gibi değerli isimlerin de katkıda bulunduğu bu özel albümün konseri, 19 Aralık’ta Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında ve Atlantis Yapım katkılarıyla ilk kez Zorlu PSM Ana Tiyatro sahnesinde gerçekleşecek.

Bilet fiyatları: 1. Kategori  110.00 TL, 2. Kategori  95.00 TL, 3. Kategori  80.00 TL, 4. Kategori  65.00 TL, 5. Kategori  50.00 TL

Bulutsuzluk Özlemi “Bulutsuzluk Akustik” // 26 Aralık 2017, Salı // Saat:21:30// Studio

Vestel Gururla Yerli Konserleri, Atlantis Yapım iş birliğiyle Türkiye rock sahnesinin en değerli gruplarından birini, Bulutsuzluk Özlemi’ni bir kez daha ağırlayacak.. Türk rock müziğinde birçok ilke imza atan grup, Batı ritimleriyle Anadolu’nun yüzlerce yıllık birikimini buluşturmayı başarıyor. Şarkı sözlerinde politik, sosyolojik, ekonomik ve psikolojik konuları işleyerek “Türkçe sözlü rock yapılır mı?” sorusuna cevap veren Bulutsuzluk Özlemi, akustik performanslarıyla müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Kapı açılış:20:30

Etkinlik Başlangıç:21.30

Bilet fiyatları: Tam 60 TL, Öğrenci 40 TL

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER