Vodafone FreeZone Stüdyo’daki ilk canlı konseri Edis verdi

Türkiye’nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo’daki ilk canlı konserde, Türk pop müziğinin son yılların en çok dinlenen hitlerini müzikseverler ile buluşturan Edis sahne aldı.

Türkiye’nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo’daki ilk canlı konserde, Türk pop müziğinin son yılların en çok dinlenen hitlerini müzikseverler ile buluşturan Edis sahne aldı.

 Fatma Turgut ve Ozan Çolakoğlu’nun düet performanslarıyla konuk olduğu konserde başarılı YouTuber Berkcan Güven de moderatör olarak yer aldı. Konseri Vodafone FreeZone YouTube kanalı üzerinden yaklaşık 1,8 milyon kişi, cep telefonlarından, bilgisayarlarından ve tabletlerinden canlı olarak ve ücretsiz izledi. Müzikseverler, sanatçılarla etkileşime geçerek uçtan uca dijital konser deneyimi yaşadı.

Türkiye’nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo, daha önce yapılmamış ve başka bir yerde bulunamayacak performanslara ev sahipliği yapıyor. Vodafone FreeZone Stüdyo’daki ilk canlı konserde Türk pop müziğinin son yılların en çok dinlenen hitlerini müzikseverler ile buluşturan Edis sahne aldı ve hayranlarına yine unutulmayacak anlar yaşattı. Fatma Turgut ve Ozan Çolakoğlu’nun düet performanslarıyla konuk olduğu konserde başarılı YouTuber Berkcan Güven de moderatör olarak yer aldı.

Konseri 81 ilde aynı anda Vodafone FreeZone YouTube kanalı üzerinden, ister cep telefonlarından, ister bilgisayarlarından, isterlerse tabletlerinden canlı olarak ve ücretsiz izleyen yaklaşık 1,8 milyon müziksever, ünlü sanatçılarla bire bir iletişime geçerek ve anında istek şarkılarda bulunarak unutulmaz anlar yaşadılar. Müzikseverlerin uçtan uca dijital konser deneyimi yaşadığı Vodafone FreeZone Stüdyo’daki canlı konserde yaklaşık 2 saat sahnede kalan ve 18 parça seslendiren Edis aynı zamanda hayranlarıyla canlı sohbet de etti.

Her ay 1 konser hedefi

Vodafone FreeZone Stüdyo her ay en az 1 kere canlı konserlere ev sahipliği yapacak. Vodafone FreeZone Stüdyo’da gerçekleşecek canlı konserler, izleyicilere fiber internet hızıyla sunuluyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER