Zorlu PSM’de sahne Turkcell’in

Zorlu PSM'de izleyicilerle buluşan müzikal, konser, tiyatro oyunu gibi tüm kültür sanat etkinlikleri artık Turkcell’in ev sahipliğindeki sahnelerde sergilenecek.

Zorlu PSM'de izleyicilerle buluşan müzikal, konser, tiyatro oyunu gibi tüm kültür sanat etkinlikleri artık Turkcell’in ev sahipliğindeki sahnelerde sergilenecek.

Türkiye’de kültür sanatın gelişimi için desteğini sürdüren Turkcell, bu çabalarına bir yenisini daha ekleyerek Zorlu Performans Sanatları Merkezi’yle (Zorlu PSM) yeni bir işbirliğine imza attı. Bu sayede her yıl yerli ve yabancı yüzlerce performansa ev sahipliği yapan salonlardaki oyunlar artık Turkcell sahnelerinde sergilenecek. Yapılan anlaşmaya Zorlu PSM’de yer alan ana tiyatro sahnesi, 'Turkcell Sahnesi’ adıyla dünyaca ünlü gösteri ve şovlara ev sahipliği yapacak. Merkez içinde bulunan drama sahnesi ise 'Turkcell Platinum Sahnesi' olarak sanatseverlere kapılarını açacak.   

Turkcell Platinum müşterilerine özel ayrıcalıklar, Paycell ile biletlerde yüzde 25 indirim

Turkcell, Platinum ve Paycell ayrıcalıklarıyla Türkiye’de kültür sanatın ana merkezlerinden biri olan Zorlu PSM’nin kapılarını sanatseverler için sonuna kadar açacak. Müşterilerine hayatın her alanında konfor ve ayrıcalıklar sunan Turkcell Platinum,  müşterilerine  'Turkcell Sahnesi’ ve 'Turkcell Platinum Sahnesi'ndeki etkinliklerde geçerli bilet hediye edecek. 

Ayrıca, Turkcell’in yeni nesil ödeme platformu Paycell’in sunduğu, Paycell Card ile alışveriş yapanlara sağlanan avantajlara Zorlu PSM ile bir yenisi daha eklenecek. Paycell Card ile  biletlerini alanlar Zorlu PSM’deki birçok etkinliği yüzde 25’li indirimli izleme şansına kavuşacak. 

“Müşterilerimize kültür sanatta da ayrıcalıklar sunuyoruz” 

Zorlu PSM sahnelerinde Turkcell’in ev sahipliğinin kültür sanatın gelişimi için çok önemli olduğunun altını çizen Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütünşunları söyledi:  

“Turkcell olarak, ülkemizin sadece teknoloji alanındaki gelişimi için değil diğer tüm alanlardaki gelişimi için de desteğimizi aralıksız sürdürüyoruz. Bunun en güzel örneği ülkemizin önemli kültür sanat merkezlerinden biri olan Zorlu PSM ile yaptığımız işbirliği oldu. Bu işbirliği inanıyoruz ki ülkemizde kültür sanatın gelişimine önemli bir katkı sağlayacak. Anlaşmayla birlikte müşterilerimize kültür sanatta da ayrıcalık sunmuş olacağız. Ayrıcalıklar dünyamız Turkcell Platinum’a bu projemizle yeni bir sürpriz daha ekledik. 1001 müşterimiz, uygulamamız üzerinden dönüşümlü olarak sunduğumuz kültür sanat faydalarımızdan biri olan, Zorlu PSM’de hediye bilet fırsatından da yararlanma şansına sahip olacak. Böylece birbirinden özel etkinlikleri yerinde misafirimiz olarak izleyebilecekler. İşbirliğiyle ayrıca Paycell Card ile sunduğumuz fırsatlara bir yenisini daha ekliyoruz. Biletlerini Paycell Card ile alanlara çok özel bir indirim sunuyoruz. Müşterilerimizi yeni işbirlikleri ve ayrıcalıklarımızla şaşırtmaya devam edeceğiz.”  

İşbirliğiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Zorlu Performans Sanatları Merkezi Genel Müdürü Murat Abbas ise Zorlu PSM olarak, sorumluluklarımızın başında, olabildiğince çeşitlendirdiğimiz program içeriğimizi, daha fazla kitleyle buluşturarak; mümkün olan herkesi sanata dokundurmak yer alıyor. Bu uğurda bizimle hareket etmeye gönüllü markalar da, bizlere vizyoner bakışlarıyla nefes aldırıyor. Turkcell ile işbirliği yaparak büyük bir sinerjinin ilk adımlarını attığımızı düşünüyoruz. Bu işbirliğinin sonucunda sanatı DNA’sında taşıyan, yenilikçi iki markanın sanatın alanı ve kapsamını daha da çok kişiye eriştireceğine eminiz.” dedi.  

Turkcell Sahnesi, zenginleştirilmiş akustik özelliği ile misafirlerine ayrıcalıklı ve keyifli bir tecrübe sunarken, Turkcell Platinum Sahnesi de özenle tasarlanmış ve doğal akustiğe uygun seçilmiş ses sistemiyle sofistike bir tiyatro sahnesi özelliği taşıyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER