Yazarları her sabah WhatsApp’tan okuyun

Kitap Arası’ndan WhatsApp pasaj yayını başladı.

Kitap Arası’ndan WhatsApp pasaj yayını başladı.

Her sabah edebi eserlerden etkileyici okuma parçalarını telefonunuzda whatsapp üzerinden okumak için Kitap Arası’nın telefon numarasını  “0546 717 65 66” kaydedip, whatsapp’tan “pasaj” şeklinde mesaj atmanız yeterli.  Gelen karşılama mesajının ardından okur olarak listeye ekleneceksiniz. Ücretsiz olarak yollanan kısa alıntılar, daha önce okuduğunuz yazarları yeniden deneyimlemenin yanı sıra okumamış olduğunuz yazarları keşfetme imkânı sağlıyor.

Çağa uygun dinamikler geliştirerek okuma kültürüne katkıda bulunmayı hedefleyen bu servisin çalışma sistemi whatsapp gruplardan farklı. WhatsApp  Broadcast (yayın)  üzerinden yolladıkları metinler size özel olarak gelecek ve bu sayede numaranız diğer okurlar tarafından görüntülenemeyecek.

Kitap Arası, okuma eylemini yeni pratiklerle tecrübe etmeye kafa yoran ve bu temelde alternatifler üretmeye çalışan bir topluluk. Merkezi edebiyat olmak üzere; yeni medya, tasarım ve kamusallık üçgeninde projeler geliştiriyor. Çağımızın, değişime açık ve esnek iletişim yöntemlerini kullanıp bulabildiği bütün çatlaklardan sızarak var olmayı hedefleyen sosyal fayda odaklı projelerinden ilki olan WhatsApp Pasaj Yayını’nı hayata geçiren topluluk çok yakında diğer projeleriyle de karşınızda olacak.

Daha fazla bilgi almak ve iletişime geçmek için www.kitaparasi.co adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER