Yapı Kredi 75. yılına özel yeni reklam filmini yayına aldı

Bu yıl 75. yaşını kutlayan Yapı Kredi, “Hayat sana sınırlar koyar, Yapı Kredi o sınırları kaldırmak için var” söylemiyle  hazırladığı yeni iletişim konseptinin ilk reklam filmini yayınladı.

Bu yıl 75. yaşını kutlayan Yapı Kredi, “Hayat sana sınırlar koyar, Yapı Kredi o sınırları kaldırmak için var” söylemiyle hazırladığı yeni iletişim konseptinin ilk reklam filmini yayınladı.

Yapı Kredi, insanı merkeze alan bankacılık yaklaşımı ile, ekonomiden, kültür sanata, çevreden, eğitime hayatın her alanında insanların önündeki sınırları kaldıran çalışmalarından yola çıkan yeni bir iletişim stratejisi kurguladı. Banka, önümüzdeki dönemde iletişim çalışmalarında DNA’sına işleyen insana değer veren, yenilikçi, sınır tanımayan hizmet anlayışını ve varlık nedenini somut bir şekilde anlatacak.

Bugün hayatın insanlara getirdiği ekonomik, fiziksel, kültürel, coğrafi, içsel ve düşünsel pek çok sınıra karşılık, “Hayat sana sınırlar koyar, Yapı Kredi o sınırları kaldırmak için var” söylemiyle çıkan Yapı Kredi, müşterilerine “sizi seviyoruz ve yanınızdayız” dediği samimi bir ton ve yaklaşımla seslenmeyi hedefliyor. Reklam Künyesi:
Reklamveren: Yapı Kredi
Reklamveren Temsilcileri: Arda Öztaşkın, Özge Bakırçalı, Ceren Gençceylan, Serkan Han, Burcu Sarıer
Reklam Ajansı: Rafineri
Executive Creative Director: Emre Kaplan, Ayşe Bali
Creative Director: Kerim Gürsel
Deputy Creative Director: Merve Gezer Subaşı
Group Head: Sezer Üstüngel
Kreatif Ekip: Uğur Matban, Resul Geniş, Ataberk Akalın, Emin Yükünç, Ege Samur, Buket Halıcı

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER