Keskinoğlu 55. yılına logosunu değiştirerek girdi

55’inci yılına logosunu yenileyerek giren KESKİNOĞLU, konumlandırmasını en lezzetli duygu olarak değiştirdi.

55’inci yılına logosunu yenileyerek giren KESKİNOĞLU, konumlandırmasını en lezzetli duygu olarak değiştirdi.

2017 yılı itibariyle üst yönetim kadrosuna profesyonelleri dahil ederek kurumsallaşma çalışmalarını hızlandıran Keskinoğlu, 55’inci yılına girerken; değişimin, yenilenmenin gücüne inanarak, konumlandırmasını “en lezzetli duygu” olarak değiştirdi ve şirket logosunda da modernleşmeye gitti. Logo ambleminde ise kalpten doğan bir horoz figürü kullanan Keskinoğlu, yeni amblemiyle piliç etinin sağlıklı beslenmeye olan etkisinin de altını çiziyor.

Keskinoğlu, ambalajlarında proteini ön plana çıkardı…

Yumurtayı karton ambalajla markalı olarak paketlemek, Omega, Selenyum gibi özellikli yumurtaları üretmek, parçalı piliç eti ürünlerini ambalajlı ve markalı olarak pazara sunmak gibi birçok yeniliği Türkiye’de gerçekleştiren ilk tavukçuluk markası olan Keskinoğlu, değişen tüketici beklentilerini karşılayabilmek için kurumsal kimliğinden, şirket jingle’ına, ambalaj tasarımlarından ürün gamına kadar pek çok değişikliği hayata geçirdi. Piliç eti ve yumurta ürünlerinde yüzde 12 ile yüzde 19 oranında protein bulunan Keskinoğlu, vücudun sağlıklı gelişimi için en önemli yapıtaşı olan proteini de ambalajlarında ve iletişim faaliyetlerinde öne çıkarıyor. Keskinoğlu, bu amaçla tüm ürün ambalajlarına Protein Kaynağı ifadesiyle özel bir amblem ekledi. 

Keskinoğlu’nun kurumsal kimlik değişimine ayırdığı bütçe ise 10 milyon TL’yi aştı.  

En lezzetli duygu; paylaşmaksa, başarıysa, umutsa yani kısacası hayata dair tüm güzelliklerse, Keskinoğlu her zaman yanınızda…

Tüketicilerin dünyasında en çok karşılık bulan duygusal pazarlama stratejilerine ağırlık verecek olan Keskinoğlu, yeni konumlandırmasını; “Yarım yüzyıldır sofralarınıza konuk oluyor; yaşamlarınıza eşlik ediyoruz. Biz inanıyoruz ki: yemek, sadece yemek değildir. Yemek sohbettir, yemek eğlencedir, yemek iyi hissetmektir, yemek mutluluktur. Yemek en lezzetli duygudurdiyerek sahipleniyor.

Düğünden doğuma kadar her türlü duyguya ev sahipliği yapan sofralara, sağlık ve afiyet sunmanın yanı sıra mutluluk da armağan edecek olan Keskinoğlu; yenilenen web sitesi www.keskinoglu.com.tr’yle de, güzel sofra kurmaktan dünya mutfaklarına kadar birçok alanda tüketicilerinin en yakın destekçisi olacak.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER