4129Grey'e İki Yeni Kreatif Direktör

Reklamcılık sektörünün iki deneyimli ismi Setenay Özcan Yıldırım ve Sanlı Kayabölen, kreatif direktör olarak 4129Grey’in yaratıcı ekibine dahil oldu.

Reklamcılık sektörünün iki deneyimli ismi Setenay Özcan Yıldırım ve Sanlı Kayabölen, kreatif direktör olarak 4129Grey’in yaratıcı ekibine dahil oldu.

Uzun yıllar reklamcılık sektöründe yer alan Setenay Özcan Yıldırım ve Sanlı Kayabölen, kreatif direktör olarak 4129Grey ailesine katıldı.

Setenay Özcan Yıldırım

Reklamcılığa 2004 yılında reklam yazarı olarak Ajans Ultra’da başlayan Setenay Özcan Yıldırım, burada 2 yıl görev yaptıktan sonra önce Grey Worldwide İstanbul’a, ardından Rafineri’ye geçti. Rafineri’de görev yaptığı 11 yıl içerisinde sırasıyla reklam yazarı, kreatif grup lideri ve kreatif direktör olarak çalıştı. En son Happy People Project’te kreatif direktör olarak görev yapan Yıldırım, Aralık 2021 itibarıyla 4129Grey’e transfer oldu. 17 yıllık kariyeri boyunca onlarca markanın yüzlerce kampanyasının yaratım sürecinde yer alan Yıldırım, ulusal ve uluslararası seviyede pek çok yarışmadan ödül kazandı. Ayrıca bu organizasyonlarda jürilik görevi üstlendi.

Sanlı Kayabölen

Üsküdar Amerikan Lisesi sonrası Sabancı Üniversitesi’nde Sosyal ve Siyasal Bilimler eğitimi aldıktan sonra reklamcılık sektöründe ilerlemeye karar veren Sanlı Kayabölen, kariyerine Grey İstanbul’da reklam yazarı olarak başladı. TBWA, Alametifarika ve JWT/Manajans’ta görev yaptıktan sonra sektöre Amerika’da yeni teknolojileri kullanarak reklam yapan bir start-up kurmak üzere ara verdi. Dönüşü sonrası Tribal Worldwide ve PunchBBDO’da kreatif grup lideri olarak görev yaptı. 4129Grey’e kreatif direktör olarak katılan Kayabölen, yerli ve ulusal yarışmalarda, geleneksel ve dijital kategorilerde birçok ödül kazandı.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER