BepantholSensiderm’den egzama sorunu yaşayan çocuklara yeni arkadaş: Hipito

BepantholSensiderm, yetişkinleri bile zorlayan egzama kaşıntısıyla başetmek için çocuklara yönelik bir hikaye kitabı hazırladı

BepantholSensiderm, yetişkinleri bile zorlayan egzama kaşıntısıyla başetmek için çocuklara yönelik bir hikaye kitabı hazırladı


Egzamanın neden olduğu kaşıntıyı 30 dakikada rahatlatabilen kortizonsuz BepantholSensiderm Kaşıntı Giderici Krem, atopik dermatit ve egzama ile mücadele eden çocuklara ve ebeveynlerine yönelik bir kitap hazırladı. BepantholSensiderm’in YouTube üzerinden tamamını yayınladığı „Hipito Lütfen Kaşınma“ kitabı ile anne-babalar, çocuklarına hem egzamayı hem de cildi neden kaşımamak gerektiğini eğlenceli bir şekilde anlatabiliyor.


Kitapta, egzama sorunu yaşayan çocukların yanı sıra, fiziksel görüntü farklılıklarına da dikkat çekiliyor. Ebeveynler, Hipito’nun farklı hayvan dostlarının kitaptaki rolü ile, başka çocuklardaki fiziksel görünümü etkileyen herhangi bir farklılık durumunda, kendi çocukarının hassas ve anlayışlı olabilmelerine yönlendirecek, örnek bir hikaye bulabiliyorlar.


Sara Şahinkanat tarafından kaleme alınan Hipito isimli sevimli hipopotamın hikayeleri, Hüseyin Sönmezay tarafından resimlendi. YouTube üzerinden tamamına Melissa Vıracalı‘nın sesli anlatımıyla erişilebilen kitap, çocuklara egzamayı eğlenceli ve öğretici bir şekilde anlatıyor.


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER