Brian Tien, Zyxel Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı oldu

 Zyxel, Brian Tien'i Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcılığına getirerek ekibini güçlendiriyor.

Zyxel, Brian Tien'i Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcılığına getirerek ekibini güçlendiriyor.


Firma, bilişim sektöründe yirmi yılı aşkın deneyimi olan Brian Tien’i Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak atadı. Zyxel’in Tayvan'da bulunan genel merkezinde görev alacak olan Tien, firmanın tüm pazarlama ve iletişim stratejilerinin geliştirilmesi, yönetimi ve denetiminden sorumlu olacak. Tien şirketin satış stratejilerinin sorumluğunu da üstlenecek.

Yeni yapılanmayla ilgili açıklama yapan Unizyx CEO'su ve Zyxel Networks Başkanı Gordon Yang, Brian'ın Zyxel Ailesi’ne katılmasından dolayı mutlu olduğunu belirtti.Tien Brian’ın dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinde satış ve pazarlama operasyonlarını oluşturma ve geliştirme konusunda sıra dışı bir geçmişe sahip olduğunu söyleyen Yang sözlerini şöyle sürdürdü:

“Liderlik yeteneği, işinde uzmanlığı ve deneyimi ile Brian sektörün aranılan isimleri arasında yer alıyor. Ekibimize liderlik edecek olan Brian’ın,büyümemizi bir üst seviyeye taşıyacağına inanıyoruz.

Brian Tien, Çin ve Güneydoğu Asya'da telekomünikasyon sektöründe özellikle ağ teknolojileri alanında 20 yılı aşkın süredir kanal yönetimi, stratejik iş yönetimi ve iş geliştirme alanında birçok başarılı projeye imza attı. Ağ teknolojileri alanında kariyerine Cisco’da başlayan Tien, burada 11 yıl yöneticilik yaptıktan sonra, 2011 yılında HPE Aruba’ya satış direktörü olarak atandı. Büyük Ölçekli Global Müşterilerin Yönetimi, KOBİ İş Birimi, Kanal Yönetimi, Stratejik İş Geliştirme, Satış Yönetimi ve Ekosistem Geliştirme gibi sorumlulukları bulunan Tien, Ocak ayı itibarıyla Zyxel bünyesine göreve başladı.

Zyxel’in ağ teknolojileri alanında pazarda lider konumda yer aldığını belirten Brian Tien, “Sektörde başarılı projelere imza atmış bir kurumda görev almam nedeniyle heyecan ve onur duyuyorum” dedi.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER