Calvé'nin yeni reklam filmi yayınlandı

Evdeki eğlencenin lezzetini artırmayı ve evdeki farklı lezzet anlarına

Evdeki eğlencenin lezzetini artırmayı ve evdeki farklı lezzet anlarına "lezzet" katmayı amaçlayan Calvé, yeni yılı yepyeni bir kampanyayla karşılıyor.

Türkiye'deki geçmişi 1986 yılına uzanan Calvé’nin yeni kampanyası, yeni reklam filmiyle beraber Ocak ayının ilk günlerinde tüketicilerle buluştu. Efsane ketçap & mayonez lezzeti ve renkli soslarıyla, evdeki yemek keyfini eğlenceye dönüştürmeyi hedefleyen Calvé’nin, birbirinden eğlenceli ve lezzetli karelere sahip yeni reklam kampanyası “#Bandır”, geçmiş senelerdeki “Evdeki Sos” kampanyalarında olduğu gibi, yine evdeki eğlenceli birliktelik anları sahiplenerek, bu anlara lezzet kattığını vurguluyor. Yeni neslin genç yeteneklerinden Evrencan Gündüz’ün seslendirdiği reklam müziğindeki “Bandır” nakaratları ise dinleyicinin hafızasına kazınıyor.

Yemek yemeyi eğlenceli hale getiren ve bunun için her anı ayrı bir yemek fırsat olarak gören markanın yeni kampanyası “#Bandır”, eve taşınma anlarından başlayarak sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz akşam yemeklerine, mangal keyfine ve gençlerin olmazsa olmazı oyun anlarına kadar evdeki eğlencenin her anına uzanıyor ve tüm bu anları yemek keyfi ile bütünleştiriyor.  

Calvé evdeki eğlencenin lezzetine, ketçap ve mayonezin yanı sıra, yepyeni tasarımlara sahip Acı Sos, Ranch Sos, BBQ Sos, Sarımsaklı Mayonez ve Ballı Hardal ürün portföyü ile de lezzet katıyor.

reklam filmi

Künye 

Reklamveren: Unilever

Calve Marka Ekibi: Aslı Erdoğan & Selin Güneş  

Ajans: Ogilvy İstanbul

Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Selim Ünlüsoy

Head of Advertising: Murat Derman

Yaratıcı Yönetmen: Doruk Özer

Sanat Yönetmeni: Halil Tufan

Müşteri İlişkileri: Simge Özgülenç, Emine Sarpyener Tonguç

Ajans Prodüktörü: Fulya Akay, Begüm Özkul

Stratejik Planlama Direktörü: Pelin Aydın

Yaratıcı Strateji Direktörü: Eren Alphan

Film Yapım: Autonomy / Ferit Katipoğlu 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER