CGV Cinema Club'ın yeni filmi yayında

CGV Mars Cinema Group’un Cinemaximum misafirlerine avantajlar sunan sadakat programı CGV Cinema Club’ın yeni reklam filmi yayına girdi.

CGV Mars Cinema Group’un Cinemaximum misafirlerine avantajlar sunan sadakat programı CGV Cinema Club’ın yeni reklam filmi yayına girdi.

CGV Cinema Club’ın sunduğu avantajların anlatıldığı reklam filminde, Cinemaximum’un eğlenceli dünyasında üyelerin harcadıkça kazandığı ve dilediği zaman harcayabildiği yeni sistem anlatılıyor.

Reklam filminde, güzel bir günde parkta romantik anlar geçiren genç bir çift sinemaya gitmeye karar veriyor. Bu kararın ardından erkek, cebinden önce dev bir popcorn kutusu ve içecek, ardından da süper kadın kahraman, büyücü, zombi, korku filmi karakterleri, savaşçı, dinozor, dev ve uzay aracı gibi film karakterleri çıkarıyor. Şaşıran kız arkadaşına “CGV Cinema Club’ım açık kalmış” dedikten sonra tüm karakterler birlikte Cinemaximum’a ışınlanıyor. Sevilen oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun seslendirdiği yeni reklam filminin yönetmenliğini Arda Birkiye, prodüksiyonunu ise Autonomy üstleniyor.Kampanya Künyesi

Reklamveren: Cinemaximum - CGV Mars Cinema Group

Reklamveren Temsilcisi: Ceyda Gökyıldırım, Ssun Kim, Gizem Lallı, Aslı Çakaloz

Reklamveren Dijital Strateji Ekibi: Gizem Lallı, İsa Aykurt

Reklam Ajansı: Serdesin

Yönetici Kreatif Direktör & Kurucu: Serhat Bayram 

Ajans Başkanı: Zeynep Çamcı

Kreatif Grup: Rıza Çankaya, Cihan Önder, Erdem Güngör, Kenan Çetinkaya, Nevzat Özenmiş, Hamza Kocadayı, Mert Kalabalık, Gamze Kutlu, Suat Demiriz

Marka Yöneticisi: Melek Tüfekçiler

Dijital & Sosyal Medya Stratejisti: Hayat Can

Stratejik Planlama: Serhat Bayram

Prodüksiyon Şirketi: Autonomy

Yönetmen: Arda Birkiye

Yapımcı: Murat Pekin, Beyza Baykal

Müzik: OPUS / Mehmet Yaranona, Tolga Türünz

Seslendirme: Uraz Kaygılaroğlu

Medya Ajans: Mindshare

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER