Da Vinci Learning YouTube Kanalı Açtı

Türkiye’de çocukların teknoloji ve bilim alanlarında eğitimine odaklanan Da Vinci Learning Televizyon Kanalı, 6-12 yaş arası meraklı çocukların dünya, insan ve bilim ile ilgili öğrenmek istedikleri her şeyi Meraklı Bilginler YouTube Kanalı’nda yayına açtı.


Da Vinci Learning televizyon kanalının 100’den fazla ülkede yayınlanan dünyaca ünlü eğitici içeriklerinin YouTube’a uyarlandığı Meraklı Bilginler kanalında sayılar, formüller, bilim, sihir ve harika “kendin yap” fikirlerinden “akıllı bilime” kadar birbirinden ilginç videolara yer verilecek. Ayrıca, YouTube kanalına özel hazırlanan özgün içeriklerin yer aldığı Profesör Gügü’nün Fantastik Dünyası adlı özel bölümlerde eğlenceli bir karakter olan Profesör Gügü çocuklar ile buluşacak.


Her hafta zengin bir içerikte yeni bölümlerin ekleneceği Meraklı Bilginler YouTube kanalının ilk eğitici video örnekleri; İnsan Beyni Ne Kadar Bilgi Depolayabilir?Mıknatıs Yapmayı ÖğreninBalon Gücüyle Çalışan Araba Nasıl Yapılır?Güneş Hareket Ediyor mu?Sinir Sistemi ve Pi Sayısının Gizemi gibi konulardan oluşuyor.


Çocukların yaratıcı deneyler yapacağı, meraklı zihinlerini daha da zenginleştireceği ve akıl açıcı birçok sorunun yanıtını öğreneceği Meraklı Bilginler YouTube Kanalı ile Da Vinci Learning, çocukların YouTube’da geçirdikleri zamanı en güvenli, eğlenceli ve eğitici içerikler ile doldurmalarını amaçlıyor.

Da Vinci Learning’in Meraklı Bilgiler YouTube Kanalı’na aşağıdaki resmi sayfasından ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/c/MeraklıBilginler

Da Vinci Learning Hakkında

Da Vinci Learning her yaştan meraklı zihinleri bir araya getirip, yaşam boyu öğrenmeyi destekleyen, yenilikçi ve özgün bir televizyon eğitim kanalıdır. Dünya çapında milyonlarca izleyiciye ulaşan Da Vinci Learning tüm dünyada 16 farklı versiyonla yayınlanmaktadır. Da Vinci Learning; Da Vinci Media himayesi altında, kendini işine adamış uluslararası bir ekiple, Da Vinci Learning'in tanıtımı ve heyecan verici etkinlikler, ortaklıklar ve kampanyalar yoluyla bir öğrenme isteği uyandırma çabası içindedir. Da Vinci Learning öğrenmenin, katılım, bağlılık ve en önemlisi de eğlencenin bir arada tuttuğu hayat boyu süren bir yolculuk olduğu felsefesinden hareket eder. En iyi eğitici eğlenceyi bulma yolundaki çabalarımız hiç bitmeyecek çünkü bizler esin kaynağı bulma isteğini, keşfetmenin heyecanını ve öğrenmenin verdiği mutluluğu biliyoruz.


Türkiye’de D-Smart 127. Kanal, Türksat Kablo TV 203. Kanal, Turkcell TV+ 98. Kanal, Tivibu 126. Kanal ve digital uydu platformu Filbox 80. Kanal’dan yayın hayatına devam eden Da Vinci Learning Kanalı ile daha detaylı bilgiye http://www.davinci-learning.com/adresinden ulaşabilirsiniz.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER