DemirDöküm yeni reklam filmini yayınladı

DemirDöküm’ün doğru meslek seçiminin önemine değindiği yeni reklam filmleri yayında

DemirDöküm’ün doğru meslek seçiminin önemine değindiği yeni reklam filmleri yayında

 DemirDöküm, dijital dünyayı odağına aldığı “Doğru Seçim” reklam filmi serisine yenilerini ekledi. DemirDöküm, Kompüter imzasını taşıyan yeni reklam filminde doğru meslek seçiminin insanın hayatında önemini, mesleğini uzun yıllardır severek yapan insanların hikayelerinden yola çıkarak anlatıyor.


Meslek hayatında 56 yıla ulaşan usta tiyatrocu Zihni Göktay, 60 yıldır seyislik yapan Hacı İpek, 55 yıldır DemirDöküm yetkili satıcısı olan Can Şakarer ve 47 yıldır Lades Lokantası’nı işleten iki kardeşin hikayelerinin anlatıldığı reklam filmleri, mesleğini yıllarca severek yapan herkese ithaf ediliyor. Kuruluşunun 66'ncı yılını kutlayan ve bugüne kadar tüketicilerinin hayatlarına konfor sağlayan DemirDöküm'ün geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da cast kullanmadan gerçek kişilere yer verdiği "Doğru Seçim" kampanyasının yeni reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda ise Özgür Balcı yer aldı.


2018 yılında yayına giren ilk “Doğru Seçim” reklam filmi serisiyle hastalıkta sağlıkta, iyi günde kötü günde, acısıyla tatlısıyla yarım asrı aşkın süredir bir arada olan çiftlerin sevgiyle dolu yaşam yolculuğunu, kalplere dokunan samimi bir dille ekranlara taşıyan DemirDöküm; pazarlama sektörünün en prestijli ödülleri arasında gösterilen Effie, Felis ve Kristal Elma ödülllerinin sahibi oldu. Büyük beğeni toplayan reklam kampanyasına geçtiğimiz yıl hayvan sahiplenmenin verdiği huzur anlatıldığı “Doğru seçim huzur verir” temalı reklam filmiyle devam eden DemirDöküm, Felis Başarı Ödülü’ne layık görüldü.


DemirDöküm’ün dijital dönüşüm stratejisi kapsamında; müşteri profili ve tüketici trendleri göz önünde bulundurularak dijital mecralar özelinde hazırlanan reklam filmleri bir ay boyunca DemirDöküm sosyal medya hesaplarında ve Youtube kanalında yayında olacak.Reklam Künyesi

Reklamveren: DemirDöküm

Reklamveren Yetkilisi: Bilge Kıran, Başak Bilgin

Reklam Ajansı: Kompüter

Yapım Şirketi: Kompüter

Yönetmen: Özgür Balcı

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER