Digiturk'ten yeni yıl hediyesi: beIN SPORTS

Digiturk, 2019'u önemli bir sürprizle karşılıyor. Platform, başta SPOR TOTO Süper Lig olmak üzere dünyanın önde gelen liglerini ve pek çok önemli spor organizasyonunu ekrana getiren beIN SPORTS kanallarını, 31 Ocak'a kadar tüm üyelerine hediye ediyor.

Digiturk, 2019'u önemli bir sürprizle karşılıyor. Platform, başta SPOR TOTO Süper Lig olmak üzere dünyanın önde gelen liglerini ve pek çok önemli spor organizasyonunu ekrana getiren beIN SPORTS kanallarını,31 Ocak'a kadar tüm üyelerine hediye ediyor.

 Digiturk’te yeni yılda herkese uygun bir içerik var

“Size sadece Digiturk yeter” mottosuyla üyeleri için geniş yelpazede zengin içerik sunan Digiturk’ün bir diğer sürprizi ise film ve dizi severlere yönelik. Tüm Digiturk üyeleri 31 Ocak tarihine kadar aksiyondan komediye, animasyondan bilimkurguya, yepyeni Türk filmlerinden tadına doyulmayan klasiklere kadar birçok filmin yanı sıra; yeni ve bol ödüllü dizileri beIN CONNECT uygulaması üzerinden zaman ve mekandan bağımsız olarak doyasıya izleyebilecekler. 17 farklı kategoriden, her zevke uygun 1000’den fazla yerli&yabancı film ve dünyanın heyecanla takip ettiği 100'ün üzerinde yabancı dizi 4.500'ü aşkın bölümüyle beIN CONNECT üzerinden izlenebiliyor.

Digiturk’ün yeni “Evin Yıldızı” paketi yeni yılda aylık 19 TL’ye

Yeni yılda Digiturk deneyimini farklılaştıran yeni bir üyelik paketi de TV severlere sunuluyor. Digiturk’ün yeni “Evin Yıldızı” paketi ile ayda sadece 19 TL sabit ücretle, ulusal kanallara ek olarak popüler filmleri, dünyaca ünlü belgeselleri, eğlenceli çocuk kanallarını izlemek ve Ocak ayı sonuna kadar beIN SPORTS keyfini yaşamak mümkün oluyor.

Yönetici Kreatif Direktör: Ayşe Aydın Erdoğan  

Kreatif Direktör: Mehmet Güney
Yaratıcı Grup Başkanı: Ozan Aslan 
Yaratıcı Ekip: Can Yıldız, Uğur Sönmez, Orkun Süslü, Nuray Güney, Özgür Kahraman, Tankut Ağdemir, Burcu Üngör
Müşteri ilişkileri: Aşkın Baş, Zeynep Aydın, Özde Oldaç 

Marka Yetkilisi: Derya Gür, Erman Dengiz, Volkan Konuralp, Cem Şahan Kızılocak
Grafik: Halit Özüdoğru

Ajans Prodüktörü: Alihan Dobada
Yapım Şirketi: NORR
Yönetmen: Can Pehlivanlı 

Yapımcı: Ülgen Demir

Post Prodüksiyon: 1000 Volt

Müzik: Mono Jingles / Arda Algül

reklam filmi 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER