Dockers® #YouDontNeedASuit adlı yeni kampanyasını duyurdu

Dockers® Eylül ayında duyurmaya başladığı en yeni Avrupa kampanya sloganı “To change the world you don’t need a suit” ile sezonu karşılıyor.

Dockers® Eylül ayında duyurmaya başladığı en yeni Avrupa kampanya sloganı “To change the world you don’t need a suit” ile sezonu karşılıyor.

Dockers® Eylül ayında duyurmaya başladığı en yeni Avrupa kampanya sloganı “To change the world you don’t need a suit”, yani “Dünyayı değiştirmek için bir takım elbiseye ihtiyacın yok” ile sezonu karşılıyor. Bu hikaye, Dockers®’ın chino pantolonlarının temsil ettiği modern, rahat ve tutkuyla hareket eden yaklaşımı ile özel dikim klasik takım elbise arasındaki destansı düelloyu ele alıyor. Karar sizin: Yeni bir iş tarzını benimsemek mi, yoksa alışılagelmiş yolu tercih etmek mi?

Bir fikri gerçekleştirip pozitif etki yaratmanın her zamankinden daha kolay olduğu günümüzde, yeni bir tür olan girişimciler yükselişte. Dockers® ise onlara başarı için gereken özgüveni vererek, güç veren bir marka olarak her aşamada yanlarında. Bu güncel yaklaşımdan yolan çıkan #YouDontNeedASuit kampanyası da iki farklı görüşün düellosuyla yüzleştiriyor bizleri: Geleneksel tarz ile cesur maceraperest karşı karşıya! Klasik takım elbise alışılagelmiş bir yaşam stilini temsil ederken, diğer yandan Dockers® ürünlerinin sunduğu esneklik ve çok yönlülük, sizi konfor alanınızdan çıkararak önemli anlarınızda olabileceğiniz en iyi halinizde olmanız için cesaretlendiriyor. Dockers® 90’lı yıllardan beri erkeklerin iş hayatındaki giyim kurallarını dönüştürerek, ‘Casual Friday’ devrimine öncülük yapmış bir marka olarak, bu kez de erkeklerin çalışırken takım elbise giymeden de kendileri gibi olabileceklerini ortaya koyuyor. Bu kampanya doğrudan markanın mirasıyla ilişki kurup onu modern bir bağlama sokuyor. 

Dockers® Avrupa Marka Pazarlama Direktörü Joan Calabia da bu konuda, “Bu yeni kampanya kökenlerimizi güncel ve modern bir şekilde ele alıyor. Dockers® markasının amacı erkeklere olabilecekleri en iyi hallerinde olmaları için özgüven aşılamak ve bunun için herhangi bir klasik takıma ihtiyacı olmadığını savunmak. Dockers® Smart 360 Flex™ bir erkeğin fiziksel ve duygusal olarak rahat hissetmesi amacıyla, bütün mücadelelere meydan okuyabilmek için gerekli özgüvene olanak veriyor. 90’lı yılların sonundaki ‘Casual Friday’ hareketiyle bu alanda çoktan başarı sağlamış olmamıza rağmen, her zaman Dockers® markasının bir parçası olan alışılmışa meydan okuyan tavrı ve mizah öğelerini sonunda geri getirebildik. Takım elbise gelenekselliği ve düzeni temsil ederken, girişimci zihniyete sahip bugünün milenyum jenerasyonu dünyayı olanaklarla dolu bir yer olarak görmekte,” diyor.
 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER