Edis, Head&Shoulders için mikrofonu tekrar eline alıyor

Geçen yaz Head&Shoulders için hazırladığı jingle ile “Kafanı Ferah Tut” diyen Edis, bu sene “Efsane Sensin” diyerek gençlere ilham verecek.

Geçen yaz Head&Shoulders için hazırladığı jingle ile “Kafanı Ferah Tut” diyen Edis, bu sene “Efsane Sensin” diyerek gençlere ilham verecek.

Head&Shoulders, başarılı şarkıcı Edis Görgülü ile ortaya koyduğu şarkıda, gençlere özgüven aşılamaya devam ediyor. Sözleri Edis’e ve Onur Özdemir’e ait olan ve yaza damgasını vurmaya hazırlanan şarkının prodüktörlüğünü Ozan Çolakoğlu yaptı. 

Head&Shoulders için motive edici, dinamik ve gençleri harekete geçirecek bir parça hazırlayan Edis, klibindeki cesaret ve özgüven temasıyla, gençlere; kalıplaşmış düşüncelerden kurtulduklarında ve kendilerine güvenip asla pes etmeden mücadele ettiklerinde başarılı olabileceklerinin mesajını veriyor. Edis bu yaz ‘Efsane Sensin’ dediği bir yaz şarkısı ile gençleri dans etmeye ve kalıpları kırmaya davet ediyor.

Kendine özgü dans figürleri ve basketbol sahneleri ile gençlere ilham verecek olan klip,Sarıyer’e yakın bir sahilde, 12 saat süren çekimlerle gerçekleştirildi. Yönetmen koltuğunda ise Gülşen Aybaba yer alıyor. Görüntü Yönetmenliğini ise Murat Akay’ın üstlendiği filmde, Edis’in dans sahnelerinin yaratım süreci başarılı Koreograf Enes Abdulla tarafından gerçekleştirildi. Şarkı ve klip ilerleyen günlerde paylaşılacak.


Künye

Reklamveren: Head&Shoulders 

Reklam Ajansı: Publicis One Türkiye & DTV

Reklamveren Temsilcisi: Damla Uygur, Burcu Teberik, Gonca İlkmen 

Yaratıcı Ekip: Publicis One Türkiye, DTV

Prodüksiyon Şirketi: BON Production

Yönetmen: Gülşen Aybaba

Görüntü Yönetmeni: Murat Akay
Söz /Müzik: Edis Görgülü & Onur Özdemir

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER